Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki militarne

Military watches
Jeśli mówisz o zegarku wojskowym, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest „zegarek z nadrukiem moro i w kolorze wojskowej zieleni”. Jednak niekoniecznie jest to cecha charakterystyczna zegarka wojskowego. Zegarek wojskowy to przede wszystkim wysoka jakość i zastosowanie wytrzymałych materiałów. Jeśli nosisz zegarek wojskowy, ponieważ polubiłeś go za wygląd, to być może jest to mniej ważne, ale jeśli masz go na ręce podczas misji wojskowej, nie chcesz, aby Cię zawiódł. Zegarki wojskowe są często zaprojektowane do wytrzymania uderzeń, a ich tarcza jest łatwa do odczytania w ciemności. Jeśli spojrzymy wyłącznie na pasek do zegarka, to też istnieje kilka opcji. Możesz wybrać silikonową opaskę, aby prawie jej nie czuć, ale opcją jest również niezniszczalny stalowy pasek. Wadą tego typu paska do zegarka jest to, że jest cięższy, a przez to bardziej odczuwalny. Czy byłbyś już w stanie dokonać wyboru?

95 zegarki

A military watch

Within our range of military watches there are both digital and analogue watches available, for women and men where you can choose from brands like Casio, Swiss Military Hanowa and Citizen. Each brand has its own characteristics. Are you specifically looking for a military watch with compass? Then you might want to take a look at the collection of Casio or G-Shock. Do you find it important that the watch has a chic and classic look? Then the collection of military watches from Victorinox Swiss Army might be something for you. In short, there is something for everyone.

Buy your military watch easily online at Mastersintime.pl

Mastersintime.pl is the online specialist in brand watches, where service and expertise are paramount. Need advice? Our customer service representatives are waiting for your call or email.