Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki kwarcowe

3178 zegarki

Zasada działania zegarka kwarcowego

Ale jak dokładnie działa zegarek kwarcowy? Wszystko zaczyna się od elektryczności i ruchu kryształu kwarcu. Ten materiał wibruje z precyzyjną częstotliwością, która kontroluje wskazówki zegarka lub cyfry na tarczy. Ponieważ kryształy zawsze wibrują z tą samą częstotliwością, zatem ten typ zegarka jest niezwykle precyzyjny. Jednak nie wszystkie zegarki kwarcowe działają w ten sposób. Istnieją również zegarki kwarcowe z bateriami, które ładują się poprzez ruch lub które są ładowane energią słoneczną. W samej kolekcji kwarcowej również można znaleźć wiele wariacji.
Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka kwarcowego dla kobiet, czy dla mężczyzn, na Mastersintime.pl wybór jest ogromny. Od Casio i Seiko po G-Shock i Fossil, od wytrzymałego po klasyczny i od metalowego paska do skórzanego - dostępnych jest wiele pięknych przykładów, które są gotowe by być dodane do Twojej kolekcji zegarków.

Kup kwarcowy zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.