Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki kwarcowe

4344 zegarki

Zasada działania zegarka kwarcowego

Ale jak dokładnie działa zegarek kwarcowy? Wszystko zaczyna się od elektryczności i ruchu kryształu kwarcu. Ten materiał wibruje z precyzyjną częstotliwością, która kontroluje wskazówki zegarka lub cyfry na tarczy. Ponieważ kryształy zawsze wibrują z tą samą częstotliwością, zatem ten typ zegarka jest niezwykle precyzyjny. Jednak nie wszystkie zegarki kwarcowe działają w ten sposób. Istnieją również zegarki kwarcowe z bateriami, które ładują się poprzez ruch lub które są ładowane energią słoneczną. W samej kolekcji kwarcowej również można znaleźć wiele wariacji.
Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka kwarcowego dla kobiet, czy dla mężczyzn, na Mastersintime.pl wybór jest ogromny. Od Casio i Seiko po G-Shock i Fossil, od wytrzymałego po klasyczny i od metalowego paska do skórzanego - dostępnych jest wiele pięknych przykładów, które są gotowe by być dodane do Twojej kolekcji zegarków.

Kup kwarcowy zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.