Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Watches with Perpetual Calender

Zegarki z wiecznym kalendarzem należą do najbardziej wyrafinowanych i skomplikowanych na rynku. Wyświetlają one nie tylko godzinę i datę, ale także uwzględniają zmienną długość miesięcy, a nawet lata przestępne, bez konieczności ręcznego ustawienia aż do roku 2100. Dzięki pomysłowym komplikacjom mechanicznym reprezentują najwyższy stopień kunsztu i precyzji w świecie zegarków. Pomimo ich technicznego zaawansowania, na rynku dostępnych jest coraz więcej przystępnych cenowo modeli!

24 produktuów

Szeroka oferta zegarków z wiecznym kalendarzem

Większość zegarków z wiecznym kalendarzem w naszej kolekcji to modele Seiko i Citizen, dwóch bardzo znanych markek w branży zegarmistrzowskiej, znanych z ich postępowej technologii. Szwajcarska marka Tissot również posiada wiedzę niezbędną do produkcji tych wyjątkowych zegarków.

Kup zegarek z wiecznym kalendarzem online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.