Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Watches with Perpetual Calender

Zegarki z wiecznym kalendarzem należą do najbardziej wyrafinowanych i skomplikowanych na rynku. Wyświetlają one nie tylko godzinę i datę, ale także uwzględniają zmienną długość miesięcy, a nawet lata przestępne, bez konieczności ręcznego ustawienia aż do roku 2100. Dzięki pomysłowym komplikacjom mechanicznym reprezentują najwyższy stopień kunsztu i precyzji w świecie zegarków. Pomimo ich technicznego zaawansowania, na rynku dostępnych jest coraz więcej przystępnych cenowo modeli!

29 produktuów

Szeroka oferta zegarków z wiecznym kalendarzem

Większość zegarków z wiecznym kalendarzem w naszej kolekcji to modele Seiko i Citizen, dwóch bardzo znanych markek w branży zegarmistrzowskiej, znanych z ich postępowej technologii. Szwajcarska marka Tissot również posiada wiedzę niezbędną do produkcji tych wyjątkowych zegarków.

Kup zegarek z wiecznym kalendarzem online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza specjalistyczna są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.