Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Co zrobić jak masz skargę?

Jeśli jesteś zadowolony, powiedz swoim przyjaciołom! Jeśli jesteś niezadowolony, powiedz nam!

Holland Watch Group jest dumna z bycia renomowaną firmą i członkiem E-Commerce Europe. Jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdej skargi.
Wyślij skargę na adres info@hwg.nl, pisząc w temacie "Complaint" (skarga), a my wypowiemy się na ten temat w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Komitet mediacyjny i orzekający

Jeśli uważasz, że nie rozwiązaliśmy Twojej skargi w sposób wystarczający i zgodnie z obowiązującym prawem, możesz poprosić lokalną organizację E-Commerce Europe o mediację w sporze.

Jeśli mediacja nie powiedzie się, możesz złożyć skargę do europejskiej platformy rozstrzygania sporów: http://ec.europa.eu/consumers/odr/