Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Bezpłatny serwis dobierający wielkość bransolety

nagłówek strony informacyjnej

Zegarki z metalowymi bransoletami często potrzebują dopasowania do wielkości Twojego nadgarstka. Jeśli wybierzesz swój rozmiar podczas składania zamówienia z przyjemnością bezpłatnie dopasujemy bransoletę dla Ciebie przed wysyłką.

Jaka jest standardowa długość bransolety w moim zegarku?

Minimalną i maksymalną długość znajdziesz w tabeli Specyfikacji na stronie produktu.

Jak zmierzyć nadgarstek

Możesz wyznaczyć rozmiar nadgarstka kawałkiem sznurka rozciągniętym wzdłuż linijki. Dodaj pół centymetra (1/4 cala) luzu aby bransoleta nie była zbyt ciasna. Kliknij tutaj po szczegółowe instrukcje jak zmierzyć nadgarstek.
 

Jeśli będziesz potrzebować powiększenia oryginalnej bransolety musisz zwrócić się do producenta z prośbą o dodatkowe ogniwka. Może się to wiązać z dodatkową opłatą. Skontaktujemy się z Tobą jeśli wystąpią opóźnienia w wysyłce, albo dodatkowe opłaty. 

Procedura dopasowania bransolety

Po prostu wybierz rozmiar nadgarstka z rozwijanego menu na stronie produktu, a my przed wysyłką upewnimy się, że bransoleta jest odpowiednio dopasowana. Załączymy niewykorzystane ogniwka.

Regulamin 

Zegarki z bransoletami dopasowanymi przez HWG nadal objąte są polityką zwrotów. 

Usługa dopasowania bransolety jest usługą dodatkową i bezpłatną, więc nie możemy zaproponować żadnej rekompensaty w przypadku złego dopasowania. 

W prawie wszystkich przypadkach bransoleta zostanie dopasowana prawidłowo, w niektórych jednak będzie potrzebne dodatkowe dopasowanie przez jubilera lub zegarmistrza. Nie polecamy robienia tego na własną rękę. Zegarki, które będą ślady dopasowania przy pomocy nieodpowiednich narzędzi lub metod nie będzie obejmować polityka zwrotów. 

Obsługa Klienta

Kontact

Holland Watch Group B.V.
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia

Telefon: +31 (0)85 489 20 10
E-mail: Kliknij tutaj

Informacja

Płatność
Wysyłka
Gwarancja
Bezpieczne zamówienie
Kontact
Pytania i odpowiedzi

Instrukcje

Jak złożyć zamówienie
Wyznacz rozmiar nadgastka