Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki unisex

Ikony unisex

Na tej stronie zebraliśmy szeroki wybór zegarków unisex. Ponieważ łączenie zegarka z płcią jest nieco staroświeckie. Każdy zegarek może być oczywiście noszony przez każdego. Wybierasz zegarek, który pasuje do CIEBIE, niezależnie od tego, dla kogo jest przeznaczony.

Tradycyjnie jednak główną różnicą między zegarkami męskimi i damskimi jest rozmiar. Dla kobiet oznacza to średnią średnicę 32-38 mm, a dla mężczyzn 38-45 mm. Istnieją też oczywiście różnice w kolorze, materiale i zdobieniach. Ale główna funkcja zegarka zawsze pozostaje taka sama: pokazywanie czasu za pomocą wskazówek lub cyfrowo. To się nie zmienia, bez względu na płeć.

Zegarki unisex mają rozmiar 36-42 mm i zazwyczaj mają neutralny design. Często są to zegarki sprzedawane jako zegarki męskie, ale mogą być również doskonale noszone przez kobiety. Jeśli nie będziesz szukać zegarka damskiego lub męskiego, ale zwrócisz większą uwagę na styl, który lubisz w rozmiarze, który Ci odpowiada, zobaczysz, że nagle jest o wiele większy wybór. Zaczynając od tej strony zegarków unisex!

758 zegarki