Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
TW Steel zegarki

Tw Steel Volante zegarki

Zegarki dla entuzjastów wyścigów motorowych i samochodowych. Taki jest Volante. Jego tarcza inspirowana jest deską rozdzielczą klasycznego samochodu (rajdowego) i wzmocniona szwajcarskim silnikiem i eleganckim nowoczesnym wzornictwem. I typowo dla TW Steel: zawsze żadny przygód i przełomowy! 

24 zegarki

Szczegółowo opracowana inspiracja

Tak jak jesteśmy przyzwyczajeni z TW Steel, Volante to bardzo duży zegarek o średnicy od 45 do 48 mm. Ze względu na ten duży rozmiar tarcze chronografu są bardzo łatwe do odczytania, co jest dodatkowo wzmocnione przez przejrzysty design retro.
Pierwsze wydania zegarków TW Steel Volante miały grubo tkany tekstylny pasek, naturalnie z charakterystycznymi nitami TW Steel. Obecnie zegarki Volante są również dostępne ze skórzanym paskiem z wyraźnymi szwami lub klasycznym "wyścigowym" paskiem z okrągłymi otworami, w których umieszcza się kontrastową tkaninę.
Mimo dużych rozmiarów zegarki TW Steel noszone są również przez kobiety. Specjalnie dla nich wydano specjalne wydania Volante, które wspierają organizację charytatywną Pink Ribbon w walce z rakiem piersi.

Kup zegarek TW Steel Volante online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.