Tw Steel Maverick zegarki

Tw Steel Maverick zegarki

Wybitne męskie zegarki z kolekcji Maverick mają styl vintage inspirowany legendarnym motocyklem Son of Time. Z solidną konstrukcją, mocnym wyglądem, zbuntowany i kochający wolność rajdowiec wśród zegarków TW Steel zachęca do maksymalnego wykorzystania czasu i cieszenia się życiem.

2 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Tworzywo koperty
Kolor tarczy
Powrót Filtr
 

TW Steel i sporty

TW Steel ma wiele wspólnego ze sportami motorowymi. Marka współpracuje z zespołami, takimi jak zespół Renault F1, zespół Lotus F1, aw 2013 zespół Force India F1. Ambasadorzy marki David Coulthard, Dario Franchetti i Mick Doohan również pochodzą ze świata wyścigów. Sponsorują zespół Movistar Yamaha MotoGP i są mocno zaangażowani w rajd Dakar.

Numbnut Motorcycles to firma z siedzibą w Amsterdamie, która buduje personalizowane motocykle w oryginalnym i inspirowanym stylem vintage. Razem z nimi TW Steel wykonał projekt w 2016 roku pod nazwą "Son of Time". Rezultatem tego projektu był specjalny zegarek tourbillon i fajny motor. Chociaż ten projekt był jednorazowym wydarzeniem, był inspiracją dla głównego projektanta TW Steel dla aktualnej kolekcji TW Steel Maverick.

 

Kolekcja

Kolekcja TW Steel Maverick składa się z serii dużych zegarków kwarcowych i chronografów, ale obejmuje także zegarki automatyczne. Możesz wybierać spośród różnych kolorów skórzanych pasków - z charakterystycznymi nitami TW Steel - ale zegarki są również dostępne z wytrzymałym stalowym paskiem z siatkeczki.

 

Kup zegarek TW Steel Maverick online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.