Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
TW Steel zegarki

Tw Steel Canteen zegarki

Oryginalny TW Steel. Ponad 10 lat temu po raz pierwszy wyprodukowano zegarek Canteen Style, który nadal jest najlepszym modelem TW Steel. Każdy rozpozna kultowy wygląd koronki z haczykiem i dwa stalowe guziki na skórzanym pasku. Dziś kolekcja Canteen jest bardzo szeroka i obejmuje ponad 180 różnych modeli w trzech grupach: zegarki kwarcowe z trzema wskazówkami, chronografy kwarcowe, modele automatyczne. Kolekcję Canteen można też podzielić w zależności od średnicy: od 45 do 50 mm, czyli modele duże i bardzo duże. TW Steel pozostaje duży w kategorii ponadwymiarowych zegarków.

30 zegarki

Buy your Luminox watch easily online at Mastersintime.pl

Mastersintime.pl is the online specialist in brand watches, where service and expertise are paramount. Need advice? Our customer service representatives are waiting for your call or email.