Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Trendy zegarków jesień-zima 2023

To już jesień, co oczywiście oznacza czas na nowy jesienny wygląd! W tym miesiącu byliśmy na targach zegarków Trade Mart i zauważyliśmy najnowsze trendy specjalnie dla Ciebie. To, co od razu nas zainteresowało, to powrót matowych naturalnych kolorów, takich jak brąz i złoto. Ponadto zegarki są piękne, spokojne i klasyczne, bez zbyt wielu udziwnień. Więc pozwól się zainspirować naszym wyborem modeli jesieni 2023 poniżej.

Mężczyzn

Nie znalazłeś jeszcze swojego ulubionego? Nie ma problemu! Spójrz na naszą pełną gamę zegarków damskich i męskich i znajdź taki, który pasuje do Ciebie.