Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Trendy zegarków jesień-zima 2023

To już jesień, co oczywiście oznacza czas na nowy jesienny wygląd! W tym miesiącu byliśmy na targach zegarków Trade Mart i zauważyliśmy najnowsze trendy specjalnie dla Ciebie. To, co od razu nas zainteresowało, to powrót matowych naturalnych kolorów, takich jak brąz i złoto. Ponadto zegarki są piękne, spokojne i klasyczne, bez zbyt wielu udziwnień. Więc pozwól się zainspirować naszym wyborem modeli jesieni 2023 poniżej.

Mężczyzn

Nie znalazłeś jeszcze swojego ulubionego? Nie ma problemu! Spójrz na naszą pełną gamę zegarków damskich i męskich i znajdź taki, który pasuje do Ciebie.