Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Watch case and Top 40 logo

Wybór Mastersintime.pl

Nacieszyć oczy! Wszyscy w Mastersintime.pl zebraliśmy specjalny wybór naszych ulubionych zegarków w naszym własnym Mastersintime.pl Top 40! Od tanich i wesołych po pożądane zegarki aspiracyjne znajdziesz 40 zegarków podzielonych na 10 zestawów po cztery. Nasze wybory opierają się zarówno na wyglądzie, jak i jakości. Zainspiruj się ulubionymi zegarkami naszego zespołu.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie są Twoje ulubione zegarki z naszej kolekcji, więc chętnie zobaczymy Twoje zdjęcia na naszej stronie na Facebooku!

Modne zegarki retro

Modne i retro w tym samym zdaniu wydaje się sprzecznością, ale to prawda. Zegarki w stylu retro i reedycje klasycznych modeli są obecnie niezwykle popularne, a te cztery należą do naszych ulubionych:

Nasze ulubione zegarki do nurkowania

Od stylowych po profesjonalne, nasze ulubione zegarki do nurkowania wyglądają równie dobrze na kombinezonie neoprenowym, jak i w stroju biznesowym...

Stylowe zegarki dla niej i dla niego

Dla każdego mężczyzny lub kobiety, którzy cenią sobie schludny wygląd, te stylowe zegarki są dodatkiem, który uzupełnia strój biznesowy.

To wszystko jest cyfrowe 

W latach dziewięćdziesiątych zegarki cyfrowe zrewolucjonizowały świat zegarków, a style z tamtej epoki - w połączeniu z najnowszą technologią - są nadal popularne.

Czas jest złoty: wspaniałe zegarki w odcieniach złota

Złoty zegarek zawsze był i zawsze będzie uosobieniem luksusu i stylu. przynajmniej te cztery naprawdę nam się podobają!

Do księżyca i z powrotem - zegarki z fazą księżyca

Faza księżycowa to jedna z najbardziej skomplikowanych i najpiękniejszych komplikacji zegarka. Obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika zegarków.

Mniej znaczy więcej w minimalistycznym zegarku

Minimalistyczne zegarki łączą ponadczasowy wygląd z mnóstwem stylu. A jednak istnieje między nimi wiele różnic, więc jest w czym wybierać.

Zegarki lotnicze gotowe do startu

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zegarek lotniczy ze względu na jego wygląd, czy praktyczne zastosowania, będziesz właścicielem klasycznego męskiego akcesorium, które nigdy nie wychodzi z mody. Po prostu uwielbiamy te zegarki lotnicze:

Zegarki Skeleton

Te zegarki szkieletowe pokazują wszystkie działania pięknie zdobionego mechanizmu. Jeśli kochasz zegarki tak jak my, jeden z tych zegarków szkieletowych z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dowolny kształt lub forma

Większość zegarków ma okrągłą obudowę, ale jeśli chcesz czegoś innego, te zegarki są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Prostokątne, kwadratowe lub o zupełnie innym kształcie, uwielbiamy je.