Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Zegarki Tissot V8

Tissot T-Sport V8 - dokładny i tradycyjny zegarek wyścigowy, który dzięki wysokiej jakości mechanizmowi kwarcowemu może mierzyć czasy do jednej dziesiątej sekundy. Linia V8 jest dostępna w dwóch modelach: Tissot V8 Chronograph i Tissot V8 Automatic. Model V8 Chronograph jest, jak sama nazwa wskazuje, chronografem, mającym przyciski powyżej i poniżej korony oraz trzema pomocniczymi tarczami. Ponadto model ten jest wyposażony w skalę tachymetru do obliczania średniej prędkości na godzinę, a także datownik. V8 Automatic ma mniej funkcji niż Chronograph (ma tylko wskaźnik daty na tarczy), ale dzięki sportowemu i klasycznemu wzornictwu sportowemu pozostaje typowym zegarkiem Tissot. Oba modele są wodoszczelne do 10 bar, więc nadają się do pływania i nurkowania.

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Twój idealny Tissot V8 Automatic lubChronograph

V8 jest dostępny z metalowym i skórzanym paskiem. Kolor tarczy może się również różnić, zależnie od tego, czy wybierzesz V8 Automatic, czy Chronograph. Na przykład kremowa tarcza z brązową skórą może nadać zegarkowi tradycyjny wygląd, a czarna tarcza ze srebrnym metalowym paskiem wygląda na mocniejszą. Który wariant najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi?

Kup zegarek Tissot V8 na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.