Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot zegarki

Tissot T Sport zegarki

Tissot jest silnie powiązany z różnymi wydarzeniami sportowymi i daltego też jest producentem szerokiej gamy zegarków sportowych i zegarków inspirowanych sportem, takich jak nowoczesne chronografy analogowe, a od 1999 roku także cyfrowe zegarki sportowe (z ekranem dotykowym), które można uznać za pierwszy smartwatch hybrydowy.< /p>

93 zegarki

Związki marki Tissot ze sportem

Od początku XX wieku Tissot jest oficjalnym chronometrażystą wielu wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa świata w kolarstwie, na żużlu, szermierce czy hokeju na lodzie. Marka po raz pierwszy pełniła tę funkcję w 1938 r., kiedy mierzono czas serii wyścigów narciarskich w Villar, niedaleko rodzinnego miasta firmy w górach Jura. Tissot sponsoruje także wiele zespołów Formuły 1.

Ambasadorzy marki Tissot ze świata kultury i sportu 

Zegarki sportowe Tissot zawsze cieszyły się popularnością wśród artystów, aktorów i sportowców. Nosiły je aktorki Sarah Bernhardt, Carmen Miranda, Grace Kelly oraz James Stewart (w filmie Hitchcocka “Okno na podwórze”). Zegarki Tissot T-Touch nosiła także Angelina Jolie w filmach “Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” oraz “Mr & Mrs Smith”. Nic więc dziwnego, że marka ma wielu znanych ambasadorów. Wśród nich sportowcy, tacy jak kierowcy wyścigowi, koszykarze, rowerzyści i nie tylko, tacy jak Damian Lillard, Primož Roglič i Tony Parker.

Kup zegarek Tissot T Sport online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest internetowym specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.