Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot zegarki

Tissot T Sport zegarki

Tissot jest silnie powiązany z różnymi wydarzeniami sportowymi i daltego też jest producentem szerokiej gamy zegarków sportowych i zegarków inspirowanych sportem, takich jak nowoczesne chronografy analogowe, a od 1999 roku także cyfrowe zegarki sportowe (z ekranem dotykowym), które można uznać za pierwszy smartwatch hybrydowy.< /p>

85 zegarki

Związki marki Tissot ze sportem

Od początku XX wieku Tissot jest oficjalnym chronometrażystą wielu wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa świata w kolarstwie, na żużlu, szermierce czy hokeju na lodzie. Marka po raz pierwszy pełniła tę funkcję w 1938 r., kiedy mierzono czas serii wyścigów narciarskich w Villar, niedaleko rodzinnego miasta firmy w górach Jura. Tissot sponsoruje także wiele zespołów Formuły 1.

Ambasadorzy marki Tissot ze świata kultury i sportu 

Zegarki sportowe Tissot zawsze cieszyły się popularnością wśród artystów, aktorów i sportowców. Nosiły je aktorki Sarah Bernhardt, Carmen Miranda, Grace Kelly oraz James Stewart (w filmie Hitchcocka “Okno na podwórze”). Zegarki Tissot T-Touch nosiła także Angelina Jolie w filmach “Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” oraz “Mr & Mrs Smith”. Nic więc dziwnego, że marka ma wielu znanych ambasadorów. Wśród nich sportowcy, tacy jak kierowcy wyścigowi, koszykarze, rowerzyści i nie tylko, tacy jak Damian Lillard, Primož Roglič i Tony Parker.

Kup zegarek Tissot T Sport online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest internetowym specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.