Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot

Tissot T Pocket zegarki

Szwajcarska marka zegarków Tissot produkuje zegarki kieszonkowe od chwili swojego powstania w 1853 roku, a zegarki T-Pocket wciąż są dowodem na to, że kunszt i wiedza może istnieć jedynie dzięki doświadczeniu. Od klasycznych po nowoczesne zegarki kieszonkowe i zegarki w wisiorku, specjalnie dla pielęgniarek. Dzięki Tissot T-Pocket trzymasz rękę na pulsie.

27 produktuów

Zawsze miej czas w kieszeni dzięki zegarkowi Tissot T-Pocket

Wyróżnij się luksusowym zegarkiem kieszonkowym Tissot. Obecnie prawie wszyscy mamy smartfony, więc w ostatnich latach użycie zwykłych zegarków gwałtownie spadło. A przecież zegarek jest nie tylko funkcjonalny, ale także nadaje wyrazu i stanowi wykończenie Twojego stroju. Zegarki kieszonkowe stały się zjawiskiem dość wyjątkowym. Dziś te zegarki są wyjątkowym prezentem i dodatkiem, który wyróżnia się spośród wszystkich innych. Idealnie nadają się na specjalne urodziny lub prezent z okazji rocznicy… Ale oczywiście możesz także sprawić sam sobie piękny szwajcarski zegarek kieszonkowy T-Pocket!

Kup zegarek kieszonkowy Tissot online w Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa i wiedza specjalistyczna. Potrzebujesz rady? Nasi przedstawiciele Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.