Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot

Tissot T Pocket zegarki

Szwajcarska marka zegarków Tissot produkuje zegarki kieszonkowe od chwili swojego powstania w 1853 roku, a zegarki T-Pocket wciąż są dowodem na to, że kunszt i wiedza może istnieć jedynie dzięki doświadczeniu. Od klasycznych po nowoczesne zegarki kieszonkowe i zegarki w wisiorku, specjalnie dla pielęgniarek. Dzięki Tissot T-Pocket trzymasz rękę na pulsie.

27 produktuów

Zawsze miej czas w kieszeni dzięki zegarkowi Tissot T-Pocket

Wyróżnij się luksusowym zegarkiem kieszonkowym Tissot. Obecnie prawie wszyscy mamy smartfony, więc w ostatnich latach użycie zwykłych zegarków gwałtownie spadło. A przecież zegarek jest nie tylko funkcjonalny, ale także nadaje wyrazu i stanowi wykończenie Twojego stroju. Zegarki kieszonkowe stały się zjawiskiem dość wyjątkowym. Dziś te zegarki są wyjątkowym prezentem i dodatkiem, który wyróżnia się spośród wszystkich innych. Idealnie nadają się na specjalne urodziny lub prezent z okazji rocznicy… Ale oczywiście możesz także sprawić sam sobie piękny szwajcarski zegarek kieszonkowy T-Pocket!

Kup zegarek kieszonkowy Tissot online w Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa i wiedza specjalistyczna. Potrzebujesz rady? Nasi przedstawiciele Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.