Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot

Tissot T Pocket zegarki

Przed narodzinami zegarków na rękę istniały tylko zegarki kieszonkowymi. Szwajcarska marka zegarków Tissot tworzy zegarki kieszonkowe od swojego powstania w 1853 roku i nieustannie udowadnia kunszt i wiedzę ekspercką wynikającą z wieloletniego doświadczenia.

0 produktuów

Nie znaleziono wyników.

Zawsze miej czas w kieszeni

. Wyróżnij się luksusowym zegarkiem kieszonkowym. W dzisiejszych czasach (prawie) wszyscy mamy smartfony, więc używanie zwyczajnych zegarków w ostatnich latach gwałtownie spadło. Zegarek jednak służy nie tylko do określania czasu, ale jest także wyrazem i dopełnieniem Twojego stroju. Zegarki kieszonkowe stały się zjawiskiem zupełnie wyjątkowym. Są one wyjątkowymi prezentami i dodatkami, które wyróżniają się na tle innych. Idealnie nadają się na wyjątkowy prezent urodzinowy lub rocznicowy... Oczywiście możesz też po prostu zafundować sobie piękny zegarek kieszonkowy T-Pocket Swiss Made!