Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot zegarki

Tissot T Classic zegarki

Gama Tissot T-Classic zawiera wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej szwajcarskiej marki zegarków. Podstawą kolekcji są zarówno współczesne, jak i tradycyjne modele zegarków dla kobiet i mężczyzn. Od klasycznej linii Le Locle po modernistyczny PRX, Tissot Classic oferuje wysokiej jakości zegarki dla każdego.

248 zegarki

Kup zegarek Tissot T Classic online w Mastersintime.pl 

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa i wiedza specjalistyczna. Potrzebujesz rady? Przedstawiciele naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.</p>