Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Paski Tissot

Tissot buckles

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest nadać swojemu zegarkowi nowy wygląd kupując nowy pasek do zegarka. Dotyczy to również zegarków Tissot. Dodatkowym atutem tej marki jest to, że przy zakupie nowego paska do zegarka Tissot często jest on bez klamry. W ten sposób Tissot daje Ci swobodę wyboru rodzaju zapięcia, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Czy zdecydujesz się na zapięcie na pasek, które jest dołączone do Twojego obecnego zegarka, czy wolisz specjalną składaną klamrę Tissot? Na Mastersintime.pl znajdziesz różne kolory i rozmiary sprzączek Tissot. W ten sposób możesz spersonalizować swój zegarek tak, jak lubisz.

77 produktuów

Kup sprzączkę Tissot

Nasza kolekcja sprzączek Tissot składa się z kilku wariantów. Możesz wybrać składane zapięcie, ale każde składane zapięcie jest inne. Na przykład masz solidne czarne metalowe zapięcia zatrzaskowe, ale także bardzo eleganckie złote. Dostępne są również różowe złoto i srebro. Nie zapomnij spojrzeć na odpowiedni rozmiar, który zależy od szerokości klamry. Jeśli nie masz stuprocentowej pewności, że dokonałeś właściwego wyboru, zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

Kup sprzączkę Tissot online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.