Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Tissot PRX zegarki

The Tissot PRX is a contemporary interpretation of the iconic Tissot Seastar watch from 1978. The modern PRX however, is more refined, sleeker, more pronounced and has a high level of finish. The name PRX stands for Precision, Robustness and the Roman numeral X for 10 bar water resistance. The PRX watches are available as quartz or automatic, in different sizes for men and women, with steel or leather strap and in different colors. Special models are also available with a genuine 18 carat gold bezel.

47 zegarki

Tissot PRX: ponadczasowy dizajn 

Konstrukcja PRX 40 opiera się na rewolucyjnym projekcie z 1978 roku z kopertą zintegrowaną z bransoletą. Połączenie zintegrowanej bransolety z nowym wówczas mechanizmem kwarcowym umożliwiło opracowanie zegarka o cienkiej, płaskiej kopercie.

Cechy zegarka Tissot PRX

Dzisiejszy PRX to reinterpretacja historycznego modelu z nowoczesnymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak zaokrąglona, polerowana ramka, która tworzy idealny okrąg wokół serca zegarka. Zintegrowana konstrukcja paska i koperty nie ma wystajacych uchwytów, ale prostą krawędź, która płynnie łączy się z pierwszym ogniwem paska. Bransoletka pięknie układa się na nadgarstku, jest bardzo wygodna i efektowna. Zegarek również sprawia wrażenie wąskiego i wygląda na cienki. Efekt ten potęguje fakt, że wskazówki są bliżej siebie i szkiełka.

Zegarki automatyczne PRX Powermatic 80

Oprócz zegarków kwarcowych w kolekcji PRX znajdują się także zegarki automatyczne z mechanizmem Powermatic 80. Mechanizm ten zawiera sprężynę równoważącą Nivachron, która gwarantuje doskonałe działanie antymagnetyczne. Daje to PRX Powermatic 80 rezerwę mocy do 80 godzin.

Wielki wybór kolorów i materiałów

Zegarki Tissot PRX są dostępne w trzech różnych rozmiarach dla mężczyzn i kobiet oraz w różnych kolorach, a także mają do wyboru tradycyjne paski metalowe, skórzane i silikonowe.

PRX z prawdziwego złota

Oprócz klasycznych zegarków PRX wykonanych ze stali nierdzewnej, Tissot ma również modele z kopertami ze stali satynowanej i solidnymi pierścieniami (bezel) z 18-karatowego różowego złota.

PRX Tiffany blue 

Specjalnym dodatkiem do serii PRX jest ekskluzywny model z tarczą w kolorze Tiffany Blue.