Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot zegarki

Tissot Le Locle zegarki

Zegarki z linii Tissot Le Locle to klasyczne szwajcarskie zegarki wysokiej jakości o wyrafinowanym wykończeniu. Dostępne w wersji kwarcowej i automatycznej dla mężczyzn i kobiet. Firma Tissot została założona w 1853 roku w szwajcarskim miasteczku Le Locle i tam ma swoją siedzibę do dziś. Nazwa i rok założenia nadal widnieją na tarczach i kopertach zegarków Le Locle.

25 zegarki

Kup zegarek Tissot Le Locle online w Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to internetowy specjalista od markowych zegarków, dla którego najważniejsza jest obsługa i wiedza specjalistyczna. Potrzebujesz rady? Nasi przedstawiciele Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.</p>