Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Tissot Heritage

Tissot Heritage zegarki

0 zegarki

Nie znaleziono wyników.

Innowacje

Oprócz bogatej kolekcji klasycznych zegarków, Tissot słynie również z wielu innowacji. W 1853 roku marka wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany zegarek kieszonkowy i pierwszy zegarek kieszonkowy z dwiema strefami czasowymi. Tissot był także pierwszym producentem zegarków z tworzyw sztucznych (które stały się podwalinami pod markę Swatch), kamienia, macicy perłowej i drewna.

W 1999 roku Tissot wprowadził na rynek swój pierwszy zegarek T-Touch z ekranem dotykowym. Zegarki z tą technologią mają wrażliwe na dotyk szafirowe szkiełko do kontrolowania różnych funkcji, takich jak kompasy, barometr, wysokościomierz i termometr. Seria T-Touch jest nadal częścią aktualnej kolekcji zegarków Tissot.

Marka z długą historią

Tissot został założony w 1853 roku przez mechanika zajmującego się złotymi kopertami zegarków Charles-Félicien Tissot i jego syna Charlesa-Emile'a Tissota. Siedziba firmy znajduje się w centrum Le Locle w Szwajcarii.
Tissot został założony jako "comptoir d'établissage", sieć niezależnych rzemieślników, którzy specjalizują się w produkcji części do zegarków. Zegarki te były następnie montowane i sprzedawane przez spółdzielnię. W tym czasie wszystkie zegarki Tissot to zegarki kieszonkowe, zegarki wiszaće lub zegarki produkcyjne, produkowane głównie na rynek amerykański.

Od 1917 r. firma rozpoczęła produkcję półproduktów do zegarków, co doprowadziło do ​​połączenia z marką Omega w 1930 r. Stworzono zatem pierwsze szwajcarskie stowarzyszenie zegarków: SSIH (Société Suisse pour l'Industrie Horlogère).
Podczas kryzysu gospodarczego lat 70., który mocno uderzył w szwajcarską branżę zegarków, pojawiło się nowe zagrożenie - pojawienie się i popularność azjatyckich zegarków kwarcowych. Nicolas G. Hayek zapewnił połączenie SSIH (którego częścią był Tissot) i ASUAG. Ta fuzja w 1983 roku stanowiła podstawę, z której wywodzi się założona w 1998 roku Swatch Group.

Dzisiaj Swatch Group jest największym producentem zegarków i dystrybutorem na świecie i nadal ma siedzibę w Le Locle w Szwajcarii. Nic więc dziwnego, że jeden z najlepiej sprzedających się zegarków Tissot nazywa się LeLocle.

 
Ambasadorzy marki Tissot

Zegarki Tissot zawsze były popularne wśród artystów, aktorów i sportowców. Nosiły je aktorka Sarah Bernhardt, Carmen Miranda, Grace Kelly i James Stewart (w filmie HItchcocka "Okno na podwórze"). Zegarki Tissot T-Touch nosi Angelina Jolie w filmie Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life oraz Mr. & Mrs. Smith. Nic dziwnego, że marka ma wielu znanych ambasadorów. Są wśród nich tacy kierowcy jak Jorge Lorenzo i Thomas Lüthi, koszykarz Tony Parker oraz kilku znanych aktorów i aktorek.

Mastersintime.pl oficjalny diler zegarków Tissot

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.