POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Pasek do zegarka Tissot jest wykonany z materiału skóra i jest zamocowany do zegarka za pomocą… kołki sprężyste. Ten pasek ma szerokość 19 mm i zamyka się za pomocą sprzączka. Ten pasek ma proste mocowanie, co oznacza, że pasuje do.
| Ean | 7613179220990 |
| Materiał Paska | Skóra |
| Szerokość uchwytu | 19 mm |
| Szerokość między uchwytami | 19 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | brązowy |
| Kolorowe szwy | brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
Mój zegarek Tissot T033410B ma 25 lat i nadal jest dokładny. Będąc w pewnym wieku, nie lubię większości nowoczesnych zegarków, które są grube i nieporęczne na nadgarstku. Wydaje się, że trudno jest znaleźć zegarek dla pana, który jest dobrej jakości, ma elegancki wygląd i jest cienki. Mój Tissot bardzo mi odpowiada.
My T033410B Tissot watch is 25 years old and is still accurate. Being of a certain age, I do not like most modern watches which are thick and bulky on the wrist. It seems to be difficult to find a gentleman's watch that is good quality, elegant in appearance and thin. My Tissot suits me very well.
Oryginalny produkt, bardzo dobrej jakości. Lepsza cena niż na innych stronach
El producto original, muy buena calidad. Mejor precio que en otras páginas
Dobrej jakości bransoletka, która spełnia swoje zadanie. Dostarczona na czas!
Bracelet de bonne qualité qui fait le job. Livré dans les temps !
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.