POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Kolekcja Historyczna marki - 2018
Ten produkt pochodzi z historycznej kolekcji marki Timex. Nie jest już dostępny / w sprzedaży.
Specyfikacje
| Ean | 0753048815661 |
| Średnica | 37 mm |
| Wodoodporność | 3 Bar (mycie rąk) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Światełko | Podświetlenie - Timex INDIGLO |
Twój oryginalny pasek nie jest już produkowany. Poniższe paski są z tej samej kolekcji i także pasują do modelu Twojego zegarka.
| Ean | 0753048815661 |
| Marka | Timex |
| Kategoria | Originals |
| Nazwa | Fairfield Gift Set |
| Rok | 2018 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 3 Bar (mycie rąk) |
| Kolor tarczy | Białe |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Srebrny |
| Kod koperty | TWG019000 |
| Średnica | 37 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Tworzywo koperty | Stop metali |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Pokrywa ciśnieniowa |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | M904 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Z materiału |
| Szerokość uchwytu | 18 mm |
| Szerokość między uchwytami | 18 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | Wielokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 150 mm - 205 mm |
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Podświetlenie | Timex INDIGLO |
Prosta, uporządkowana tarcza jest bardzo uderzająca. Dobrze leży na moim 6,25-calowym nadgarstku. Dwa paski to bardzo miły plus.
Having a simple, uncluttered face is very striking. It sits well on my 6.25 inch wrist. Two straps is a very nice plus.
Bardzo zadowolony
Heel tevreden
Они куплены в подарок, но у меня самого есть со Снупи-приятные,лёгкие часы.
Они куплены в подарок, но у меня самого есть со Снупи-приятные,лёгкие часы.
Tak, bardzo praktyczne i łatwe do dostosowania za pomocą pasków Nato.
Sim, bastante prático e simplesz personalizável com as Nato straps.
Bardzo ładny zegarek w dobrej cenie, niebieski pasek jest bardzo duży w porównaniu do kolorowego, ale można go złożyć na pół.
Heel mooi horloge voor een leuke prijs , het blauwe bandje is wel erg groot tov de gekleurde maar deze kun je dubbel vouwen .
Doskonały, w sam raz do celu, do którego jest przeznaczony, tj. noszę go podczas ćwiczeń, w moim przypadku: gry w golfa. Fajnie, że można zmienić opaskę!
Uitstekend, precies geschikt voor het doel waarvoor het bedoeld is, ik draag het nl. tijdens het sporten, in mijn geval : golfen. Leuk dat je de band kunt wisselen!
Dobrze
Prima
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.