Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Szwajcarskie zegarki 

 zegarki

Szwajcarskie zegarki od lat przyciągają uwagę wielu miłośników zegarków. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest właściwie dość prosta. Jeśli wybierzesz szwajcarski zegarek, wybierzesz zegarek, który dorównuje tradycyjnej - często ręcznie robionej - jakości, szczegółowym projektom, doskonałemu wykonaniu i ogromnej dokładności. Chociaż wielu azjatyckich i europejskich producentów produkuje porównywalne zegarki, nie mogą oni dorównać szwajcarskim - standardowi zegarmistrzostwa.
Ale kiedy można uznać, że zegarek jest Swiss Made? Wtedy gdy jest produkowany i montowany w Szwajcarii, a szwajcarskie komponenty zegarka stanowią co najmniej 50 procent całkowitej wartości. Zegarek musiał również zostać sprawdzony przez producenta w Szwajcarii. Jeśli zegarek nie został umieszczony w kopercie w Szwajcarii, ale poza tym spełnia kryteria uznania za zegarek szwajcarski, jest oznaczony jako Swiss Movement.

772 zegarki

Zakup szwajcarskiego zegarka

Gdy zdecydujesz się kupić szwajcarski zegarek, Mastersintime.pl to właściwe miejsce na zakupy. Nasza oferta szwajcarskich zegarków obejmuje różne marki zegarków damskich i męskich, od niedrogich po ekskluzywne modele, od automatycznych zegarków szwajcarskich po kwarcowe. Niezależnie od tego, czy wolisz zegarek Swiss Military Hanowa, Maurice Lacroix czy Hamilton - wybór jest ogromny. Wolisz zobaczyć i poczuć zegarek w "realu"? Wpadnij do naszego sklepu.

Kup szwajcarski zegarek online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój telefon lub mail.