Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Szwajcarskie zegarki 

 zegarki

Szukasz trwałego zegarka doskonałej jakości? W takim razie wybierz zegarek Swiss Made. Szwajcarskie zegarki są wyposażone w wysokiej jakości mechanizm, który Cię nigdy nie zawiedzie. To nie przypadek, że najbardziej ekskluzywne marki zegarków pochodzą ze Szwajcarii. Do dziś szwajcarskie zegarki są wykonane z prawdziwym kunsztem, co jest doskonale widoczne w ich wykończeniu i dokładności. Aby zegarek mógł być określony jako Swiss Made wymagane jest, żeby został wyprodukowany w Szwajcarii oraz żeby właśnie tam przeszedł proces kontroli. Możesz mieć wtedy pewność, że Twój zegarek spełnia szwajcarskie wymagania.

3413 zegarki

Zakup szwajcarskiego zegarka

Nasza szeroka oferta szwajcarskich zegarków obejmuje wiele marek, takich jak; Hamilton, Swiss Military Hanowa, Tissot i Edox. Bez względu na to, jaką markę wybierzesz, dzięki etykiecie Swiss Made zawsze możesz mieć pewność najwyższej jakości. Watch.co.uk ma w ofercie szwajcarskie zegarki we wszystkich kategoriach, od modeli biznesowych po codzienne, sportowe i oczywiście klasyczne.