POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Zegarek marki Swiss Military Hanowa ma stal chirurgiczna kopertę 38 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z materiału skóra. Wewnątrz koperty jest mechanizm Ronda i zegarek ma także szkiełko Mineralny.
Zegarek jest wodoodporny do 3ATM. Oznacza to, że ten zegarek jest odporny na popryskanie wodą. Zegarek ma Swiss Military 3+2.
.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | 13242M |
| Ean | 7612657031097 |
| Średnica | 38 mm |
| Wodoodporność | 3 Bar (mycie rąk) |
| Gwarancja |
Swiss Military 3+2
3 + 2 -letnia gwarancja na zegarki marki Swiss Military HanowaZegarki Swiss Military Hanowa są standardowo objęte 3-letnią gwarancją. Rejestrując swój nowy zegarek na stronie internetowej Swiss Military www.swissmilitary.ch, otrzymasz bezpłatnie dodatkowe 2 lata gwarancji. Wszystkie informacje można znaleźć w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupu. |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Ean | 7612657031097 |
| Marka | Swiss Military Hanowa |
| Nazwa | Lieutenant |
| Rok | 2012 Jesień/Zima |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Tak |
| Wodoodporność | 3 Bar (mycie rąk) |
| Kolor tarczy | Beżowy |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Błyszcząca, Błyszcząca, Srebrny |
| Kod koperty | 06-4182 |
| Średnica | 38 mm |
| Grubość koperty | 6.8 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Pokrywa ciśnieniowa |
| Sortuj szkiełka | Mineralny |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Część mechanizmu nr | 705 SW ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiał Paska | Skóra |
| Rodzaj materiału | Skóra bydlęca z nadrukiem krokodylim |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 20 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 18 mm |
| Kolor paska | brązowy |
| Kolorowe szwy | brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sprzączka |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Nie |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 160 mm - 220 mm |
| Oryginalny pasek |
|
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| Data | Okienko |
w porządku
prima
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.