Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Swatch zegarki

Swatch Skin Irony zegarki

„Odkryj erę ponadczasowych ikon, pięknego wzornictwa i potężnej estetyki”. W ten sposób Swatch doskonale opisuje kolekcję Skin Irony. Cienkie jak skóra metalowe, minimalistyczne i elegancko zaprojektowane zegarki Skin Irony nie tylko wyglądają oszałamiająco, ale także ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewniają, że będziesz cieszyć się nimi przez długie lata.

7 zegarki

Kupno zegarka Swatch Skin Irony

Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka do garnituru, czy do butów sportowych, zegarka odpowiedniego na wieczorne wyjście, czy zegarka, który możesz nosić w wolnym czasie - Swatch wie, jak to zapewnić za pomocą modeli z kolekcji Skin Irony. Dostępne są modele Swatch Skin Irony z metalowym, skórzanym lub silikonowym paskiem, możesz wybierać spośród kolorów, takich jak niebieski, czarny i różowe złoto. Modele również różnią się między sobą - od skrajnie minimalistycznych wariantów po modele szkieletowe, zawsze pozostając wierne obietnicy Skin Irony. Masz problem z wyborem? Przystępna cena może ułatwić zaoszczędzenie na drugi zegarek. Oszczędź sobie stresu związanego z wyborem!

Kup zegarek Swatch Skin Irony online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.