Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Swatch zegarki

Swatch Sistem 51 zegarki

Swatch pisze historię za pomocą zegarków SISTEM51. SISTEM51 zawiera pierwszy na świecie mechanizm mechaniczny, który składa się tylko z 51 części, zamiast zwykłych 91. Wszystkie elementy są połączone jedną śrubą i jest mniej części ruchomych. Te zegarki są Swiss Made, innowacyjne, wykonane rzemieślniczo, a ich cena jest przystępna dla każdego!

7 zegarki

O zegarkach Swatch SISTEM51

Zegarki Swatch SISTEM51 rozpoczęły mechaniczną rewolucję w świecie zegarków. Pierwsza kolekcja zegarków SISTEM51 została zaprezentowana w 2013 roku podczas 30-lecia firmy Swatch. Zegarki Swatch SISTEM51 dowodzą, że są jednym z najbardziej innowacyjnych producentów zegarków na świecie.
Ponieważ zegarki Swatch SISTEM51 składają się z 51 części, możliwe jest, że zegarki są produkowane w sposób w pełni automatyczny. Inne zegarki mechaniczne są nadal wykonywane ręcznie. To sprawia, że ​​ten rozwój jest wyjątkowy.
Mechanizm zegarków jest całkowicie widoczny z tyłu obudowy zegarka. Ponadto każdy ma inną konstrukcję, ponieważ różne elementy mechanizmu mogą być zaopatrzone w określone nadruki i kolory. To sprawia, że ​​zegarek jest jeszcze bardziej ekscytujący z tyłu, a możliwości projektowe dla projektantów są nieograniczone.
Bateria w tych zegarkach nie jest konieczna, ponieważ zegarki są automatyczne. Oznacza to, że zegarki mają mechanizm samonakręcania. Wraz z ruchem nadgarstka wirnik będzie napędzany i nawijany. Zegarki mają rezerwę mocy 90 godzin. Jeśli przez jakiś czas nie nosisz zegarka, zegarek będzie działał przez prawie cztery dni.


Nasza kolekcja zegarków Swatch SISTEM51

Nasza kolekcja zegarków SISTEM51 obejmuje zarówno zegarki damskie, jak i męskie. Prawie wszystkie zegarki mają pasek silikonowy, ale są modele, które mają skórzany pasek.
Ogólnie rzecz biorąc, kolory są dość podstawowe z niewielkimi błyszczącymi detalami, ale w tej kolekcji można również znaleźć kolorowe zegarki, takie jak różowy, pomarańczowy i zielony. Niektóre uderzające szczegóły zapewniają wyjątkowość tych zegarków. Tak więc na tarczy SISTEM PINK (SUTR401) można zobaczyć kosmiczną kompozycję atomową, podczas gdy widać plaster miodu z tyłu zegarka.
Tarcza SISTEM BLUE (SUTS401) pokazuje galaktykę. Sześć czerwonych kropek pokazuje, gdzie 19 rubinów - które służą jako łożyska - na mechaniźmie. Z tyłu widać wzór, który wydaje się nieskończony.
Uderzający ZIELONY SISTEM (SUTB400) pokazuje, że kontrast między benzynową zielenią a jaskrawym pomarańczem idealnie pasuje. Tarcza jest szczotkowana w wzór sunburst i dlatego jest bardzo wyjątkowa, podobnie jak tył przedstawiający wschód słońca.
SISTEM CREAM (SUTM400) ma czysty, graficzny design. Zegarek ma skórzany pasek z gumowatą teksturą. Z tyłu zegarka znajdują się figlarne kropki, które przywodzą na myśl nieskończone gwiazdy w kosmosie.
SISTEM INCOGNITO (SUTR400) zapewnia sportowy wygląd. Pasek ma nadruk w kamuflażu, który zapewnia dodatkowy efekt chłodu. Wewnętrzna część paska jest prążkowana, dzięki czemu zegarek pozostaje na swoim miejscu i zwiększa się wygoda.

Kup zegarek Swatch SISTEM51 online

To tylko kilka modeli z rewolucyjnej kolekcji SISTEM51 firmy Swatch. Zobacz całą kolekcję, znajdź odpowiedni dla siebie zegarek i zamów go online.