Swatch Floralia zegarki

Swatch Floralia zegarki

Floralia is the most colourful collection from Swatch. And this collection is not called colourful for nothing. These watches are individually brightened by the most beautiful and colourful flowers. Tropical flora to the familiar elegant daisies. You will always want more flowers with these Swatch watches.

0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

O zegarkach Swatch Florialia

Swatch kwitnie dzięki kolekcji Floralia. Różne modele są gotowe do odbioru. Są dostępne w konkurencyjnej cenie, za jedyne 50 funtów możesz mieć tak radosnego Swatcha. Prawie wszystkie te zegarki mają silikonowe paski, co pozwala na maksymalny komfort. Nadaje się do codziennego użytku i jest wyjątkowo przyjemny w noszeniu wiosną i latem!

Nasza kolekcja zegarków Swatch Floralia

Nasza kolekcja zegarków Swatch Floralia składa się z czternastu zegarków, z których każdy ma swój własny charakter. Kolekcja oferuje zegarki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oprócz kolorowych zegarków kwiatowych istnieje również linia zegarków powodzenia. Fajnie jest dawać komuś w prezencie, gdy chcesz mu życzyć powodzenia lub dobrze jest go nosić, gdy możesz trochę powodzenia.

Swatch - I always want more luck - seria

Szczęście jest ważnym czynnikiem w życiu. Swatch też się z tym zgadza i pokazują w serii I always want more luck. Flowerfull, Eight For Luck, Exceptionnel, Horseshoe i Choupette przynoszą ci szczęście poprzez różne różne szczęśliwe symbole, takie jak czterolistna koniczyna.

Zegarek Swatch Flowerfull

Ten różowy zegarek uśmiecha się do Ciebie! Wesoły kolorowy ruch jest widoczny przez przezroczystą tarczę. Zielone tarcze i klamra pasują do czterolistnej koniczyny na tarczy.

Zegarek Swatch Eight For Luck For watch

In many Western countries, the number 7 is considered as a lucky number, but in China the lucky number is 8. This number is displayed on the dial of this red and gold watch.

Zegarek Swatch Exceptionnel

Tarcza tego minimalistycznego białego zegarka przyciąga wzrok ze względu na zieloną koniczynę. Koniczyna rozciąga się na pasek zegarka. Zachęcające słowa „good luck” dają dodatkowy impuls.

Zegarek Swatch Horseshoe

Podkowa zawieszona nad drzwiami przynosi szczęście, ale otwarta strona powinna zawsze być skierowana do góry, w przeciwnym razie skończy się „szczęście”. Podkowa jest idealnie umieszczona w tym zegarku Swatch. Morski błękit bardzo dobrze komponuje się z bielą zegarka i czerwonym kolorem wskazówek.

Zegarek Swatch Choupette

Zegarek jest zielony jak trawa z biedronką na tarczy i ma wygląd podsumowujący. Czerwona klamra i zakładka dodają dodatkowych kolorów.

Swatch - seria - I always want more Flowers

Paleta kolorów zegarkówI always want more Flowers jest nieskończona. Zegarek Flowerfool jest niezwykle kolorowy. Flower Bumble i Golden Goalkeeper mają bardzo specjalne paski do zegarków, które bardziej przypominają bransoletę z zegarkiem. Uderzająca srebrna tarcza zegarków Jardin Fleuri i Botanical Bomb przyciąga wzrok tej kolekcji.
 
Pasek zegarka Flower Jungle pokazuje dwie pszczoły. Obaj lecą w kierunku pięknego kwiatu na tarczy. Zewnętrzna część zegarka jest beżowa, ale wnętrze paska jest zielone. Zapewnia to dodatkowy zabawny efekt.
 
Czy mnie kocha, czy nie? Zegarek Pick Me wyszuka go dla ciebie. Ten zegarek jest wysadzany morzem zerwanych stokrotek.
 
Fiorella ma super romantyczny i elegancki kwiatowy wzór, a Jacaranda jest przeznaczona do czyszczenia bardziej stylizowanych kwiatów. Kontrast między delikatnym różem a zielenią na białym tle wprowadza słońce do Twojego domu.

Kup zegarki Swatch Floralia online

Możesz łatwo zamówić swój ulubiony zegarek Swatch online. Który zegarek wybierzesz?