Swatch Es War Einmal zegarki

Swatch Es War Einmal zegarki

The watch collection ‘Es war Einmal' or 'Once upon a time', takes you to a whole new world where fairy tales really come true. These watches are inspired by all sorts of mythical creatures and characters from the wonderful land of magic, such as the story of Alice in Wonderland. Do you want to follow the white rabbit into Wonderland?

0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

O kolekcji Swatch Es war Einmal

Zegarki z tej kolekcji oparte są na najbardziej magicznych postaciach z Alicji w Krainie Czarów, ale także na Pinokio, Batmanie i Draculi. Kolekcja „Es war Einmal” przyniesie magię na nadgarstek! Zignoruj codzienne czynności i wpadnij do magicznego świata bajek.

Nasza kolekcja Swatch Es war Einmal

Nasza kolekcja Swatch Es War Einmal składa się zarówno z damskich, jak i męskich zegarków. Każdy zegarek ma swój własny charakter.

Alice in Wonderland

Wszyscy znają historię Alicji w Krainie Czarów, ale dla tych, którzy myślą: „Jak ta historia się powtórzy?” cóż, tylko krótkie podsumowanie. niczego nie podejrzewająca Alice widzi przechodzącego białego królika, który akurat rozmawia, a następnie podąża za królikiem do króliczej nory. Wpada do niego i znajduje się w Krainie Czarów. Tam spotyka wiele specjalnych postaci jak Kot z Chesire, Królowa Kier, Biały Królik i Szalony Kapelusznik. Na koniec tej opowieści nie zdradzimy, zamiast tego przeczytaj książkę lub obejrzyj jedną z wielu wersji filmu.

Zegarek Swatch Wonder Queen

Ten zegarek jest inspirowany jedną z najbardziej znanych postaci z Alicji w Krainie Czarów: Królową Kier. Królowa Kier panuje nad Krainą Czarów. Dzięki swojej armii podobnej do kart do gry chce, aby wszystko pasowało do jej reżimu. Symbol asa pik z tej armii jest wyświetlany na pasku zegarka.
Innym miłym szczegółem tego zegarka jest to, że Królowa Kier ma złotą koronę, której korona na tym zegarku jest również złota. Dotyczy to wyłącznie osób, które myślą, że mogą nieco poskromić królową!

Zegarke Swatch Cat Me Up

Kot z Cheshire jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych postaci w tej historii, ale na pewno nie jest najsłodsza. Z szerokim uśmiechem pojawia się wszędzie i nigdzie w Krainie Czarów. Bardzo stara się, aby Alice mogła jak najtrudniej znaleźć wyjście z krainy czarów. Fioletowo-różowe paski pasują bardzo dobrze do miętowych zielonych oczu kota na tarczy. Możesz również zobaczyć część ruchu przez jego usta. Noś ten zegarek ostrożnie i nie daj się zwieść jego tajemniczej poczwórności.

Zegarek Swatch Double Me

Dzięki temu zegarkowi doświadczysz podwójnego widzenia. Inspirowany jest słynnymi Tweedle Dee i Tweedle Dum, które są nierozłączne. Dzięki kontrastowi czerni, czerwieni i bieli nadaje temu zegarkowi elegancki wygląd graficzny. Jeśli przyjrzysz się bardzo uważnie, zobaczysz czerwone serce na białym przechodzeniu (zakładka przytrzymująca pasek na miejscu) paska do zegarka. Prawdziwy koneser wie, do kogo się odnosi! Ciesz się podwójną zabawą dzięki Swatch!
Oprócz postaci z Alicji w Krainie Czarów kolekcja Swatch „Es War Einmal” obejmuje także zegarki inspirowane innymi postaciami, takimi jak:

Zegarek Swatch Flaggermus

Tatatatatatatata BATMAN! This Flaggermus watch is inspired by this superhero. With the colours black and yellow, and the printing of bat ears on the strap it creates a tribute to this character. Flaggermus returns to Gotham City and becomes stronger than ever!

Zegarek Swatch Dra-Cool

Na szczęście ten zegarek wytrzymuje światło słoneczne, ale zabierze Cię od razu w ciemność. Inspirowany najsłynniejszym wampirem na świecie: hrabią Dracula. Tarcza ujawnia jego ostre zęby, a druga ręka ma podejrzany czerwony kolor, który przypomina krew. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czosnku w domu, kiedy nosisz ten zegarek...

Zegarek Naso Lungo Swatch

Kiedy nosisz ten zegarek, mądrze nie kłamać. Zainspirowany znanym na całym świecie drewnianym Pinokiem. Jego nos jest jedną z dłoni na zegarku. Na pasku zobaczysz, że Pinokio wciąż jest przyczepiony do jednego ze swoich marionetkowych sznurków. Czy kiedykolwiek zostanie prawdziwym chłopcem? Żebrowany pasek silikonowy zapewnia dodatkowy komfort.

Kup zegarki Swatch Es War Einmal online

Czy masz serce prawdziwego wierzącego? Następnie kup zegarek z ulubioną postacią z bajki!