Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Big Bold

Swatch Big Bold zegarki

„Big Bold to postawa, sposób myślenia, sposób "bycia" w świecie". Wraz z wprowadzeniem kolekcji Big Bold, Swatch wprowadza na rynek sześć różnych nowych modeli, z których każdy przyciąga wzrok. Od BBBlack po BBBeauty, każdy model ma przyciągającą wzrok 47-milimetrową kopertą na zegarek w połączeniu z „dużym zastrzykiem miejskiej odzieży ulicznej”. Dodaj wskazówki superluminova oraz tarczę i pasek do zegarka z kontrastowymi wydrukami 3D, a założymy się, żekażdy zwróci uwagę na Twój zegarek. I o to właśnie chodzi!

37 zegarki

Różne modele Swatch Big Bold

Odważysz się być inny? Jeśli tak, może BBCandy jest dla Ciebie. Ten niebieski model z różowymi akcentami na pewno nie pozostanie niezauważony. Różowy to nie do końca jest Twój styl? Następnie wybierz BBNeon, który łączy niebieski z jaskrawo-żółtym. Trochę trudniejsze, ale równie rzucające się w oczy. Lubisz się wyróżniać, ale potajemnie wolisz grać bezpiecznie? Wybierz model Big Bold w jednym kolorze, taki jak BBBlack lub BBNavy. Te modele są całkowicie czarne lub granatowe - zarówno tarcza, pasek do zegarka, jak i koperta. Wciąż przyciąga wzrok, ale jednak trochę bardziej subtelnie.

Kup zegarek Swatch Big Bold na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.