Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Big Bold

Swatch Big Bold zegarki

„Big Bold to postawa, sposób myślenia, sposób "bycia" w świecie". Wraz z wprowadzeniem kolekcji Big Bold, Swatch wprowadza na rynek sześć różnych nowych modeli, z których każdy przyciąga wzrok. Od BBBlack po BBBeauty, każdy model ma przyciągającą wzrok 47-milimetrową kopertą na zegarek w połączeniu z „dużym zastrzykiem miejskiej odzieży ulicznej”. Dodaj wskazówki superluminova oraz tarczę i pasek do zegarka z kontrastowymi wydrukami 3D, a założymy się, żekażdy zwróci uwagę na Twój zegarek. I o to właśnie chodzi!

15 zegarki

Różne modele Swatch Big Bold

Odważysz się być inny? Jeśli tak, może BBCandy jest dla Ciebie. Ten niebieski model z różowymi akcentami na pewno nie pozostanie niezauważony. Różowy to nie do końca jest Twój styl? Następnie wybierz BBNeon, który łączy niebieski z jaskrawo-żółtym. Trochę trudniejsze, ale równie rzucające się w oczy. Lubisz się wyróżniać, ale potajemnie wolisz grać bezpiecznie? Wybierz model Big Bold w jednym kolorze, taki jak BBBlack lub BBNavy. Te modele są całkowicie czarne lub granatowe - zarówno tarcza, pasek do zegarka, jak i koperta. Wciąż przyciąga wzrok, ale jednak trochę bardziej subtelnie.

Kup zegarek Swatch Big Bold na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.