Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Swarovski Damskie zegarki

Damski zegarek Swarovski to bez wątpienia błyszczący dodatek, a każdy jego kryształek jest idealny. Ponadczasowe kolory, takie jak różowe złoto, złoto i srebro w połączeniu z błyszczącymi kryształkami, nadają każdemu zegarkowi Swarovski luksusowy wygląd. Dostępne z klasycznymi metalowymi paskami, ale także z eleganckimi skórzanymi paskami do zegarków. Zegarek Swarovski nie bez powodu jest najlepszym przyjacielem dziewczyny.

37 zegarki

To co najlepsze z obu światów

Damskie zegarki Swarovski łączą to, co najlepsze z obu światów: wyrafinowaną precyzję szwajcarskich zegarmistrzów i błyszczące kryształki Daniela Swarovskiego. Kolekcja damskich zegarków Swarovski niemal krzyczy: luksus i glamour, czasami puszczając oczko niestandardowymi kształtami i kolorami. Tak więc kolekcja Dream Rock charakteryzuje się zegarkami z wąskim kryształkowym paskiem w połączeniu z okrągłą tarczą. Wolisz maksymalną jasność? Zegarki w damskiej kolekcji Crystalline są wypełnione setkami kryształów, które odbijają padające światło. Subtelniejszy model? Kolekcja Cosmopolitan składa się z damskich zegarków z paskiem ze stali chirurgicznej i okrągłą tarczą z kryształkową ramką. Pomimo swojej subtelności zegarek ten doda każdemu strojowi lśniący akcent.

Kup damski zegarek Swarovski na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.