Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Swarovski Damskie zegarki

Damski zegarek Swarovski to bez wątpienia błyszczący dodatek, a każdy jego kryształek jest idealny. Ponadczasowe kolory, takie jak różowe złoto, złoto i srebro w połączeniu z błyszczącymi kryształkami, nadają każdemu zegarkowi Swarovski luksusowy wygląd. Dostępne z klasycznymi metalowymi paskami, ale także z eleganckimi skórzanymi paskami do zegarków. Zegarek Swarovski nie bez powodu jest najlepszym przyjacielem dziewczyny.

23 zegarki

To co najlepsze z obu światów

Damskie zegarki Swarovski łączą to, co najlepsze z obu światów: wyrafinowaną precyzję szwajcarskich zegarmistrzów i błyszczące kryształki Daniela Swarovskiego. Kolekcja damskich zegarków Swarovski niemal krzyczy: luksus i glamour, czasami puszczając oczko niestandardowymi kształtami i kolorami. Tak więc kolekcja Dream Rock charakteryzuje się zegarkami z wąskim kryształkowym paskiem w połączeniu z okrągłą tarczą. Wolisz maksymalną jasność? Zegarki w damskiej kolekcji Crystalline są wypełnione setkami kryształów, które odbijają padające światło. Subtelniejszy model? Kolekcja Cosmopolitan składa się z damskich zegarków z paskiem ze stali chirurgicznej i okrągłą tarczą z kryształkową ramką. Pomimo swojej subtelności zegarek ten doda każdemu strojowi lśniący akcent.

Kup damski zegarek Swarovski na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Twój telefon lub mail.