Z powodu intensywnego ruchu pocztowego zalecamy zamówienie prezentów świątecznych przed 19 grudnia. Kupuj prezenty świąteczne.

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Smartwatch

Jeśli szukasz nowego smartwatcha, oczywiście chcesz, aby był kompatybilny z Twoim smartfonem. Jeśli masz smartfon z systemem operacyjnym Android, rozsądnie jest wybrać smartwatch, który dobrze z nim współpracuje - innymi słowy, smartwatch specjalnie dla Androida. Jeśli tego nie zrobisz, jest duża szansa, że Twój smartwatch nie będzie działał poprawnie. Dlatego zanim kupisz smartwatch, zawsze zapoznaj się z systemem operacyjnym i wersją swojego smartfona, aby uniknąć późniejszych problemów.

1 produktuów

Smartwatch do Android w różnych wersjach

Jeśli szukasz smartwatcha do Androida, możesz wybrać jedną z kilku marek, w tym Michael Kors, Emporio Armani, Skagen i Fossil. Marki te oferują smartwatche zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Najlepszy wybór smartwatcha do Androida zależy w dużej mierze od Twoich życzeń i preferencji. Na przykład, czy wolisz smartwatch z silikonowym paskiem, dzięki czemu możesz go łatwo nosić podczas uprawiania sportu, czy wolisz model ze skórzanym lub metalowym paskiem, abyś mógł go nosić w godzinach pracy? Dodatkowo masz także duży wybór kolorów. Wolisz złoty lub srebrny pasek do zegarka, czy też brązowy lub czarny? Jeśli podobają Ci się te nieco bardziej efektowne modele, możesz nawet wybrać całkowicie różowy smartwatch.

Kup smartwatch do Androida na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.