Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
skagen gents page

Skagen Meskie zegarki

Męski zegarek Skagen to wszystko, czego może chcieć fan skandynawskiego dizajnu. Wzornictwo jest zbalansowane, kolory subtelne, ale przede wszystkim zegarki są funkcjonalne. Zastosowano wysokiej jakości materiały, co znajduje odzwierciedlenie w produkcie. Dlatego męskie zegarki Skagen są doskonałym przykładem "luksusu w prostocie".

3 zegarki

Rozmiar na każdy nadgarstek

Kolekcja zegarków męskich Skagen obejmuje zegarki o minimalistycznym designie, odpowiednie zarówno na co dzień, jak i do strojów biznesowych. To, co sprawia, że wielu fanów marki wraca, to fakt, że dostępnych jest kilka zegarków, które są nie tylko piękne, ale i bardzo cienkie, a przez to wyjątkowo wygodne w noszeniu. Jeśli wybierzesz również zegarek wykonany z tytanu - na przykład z serii Grenen -, nawet nie poczujesz, że masz zegarek na nadgarstku.

Smart design

Szukasz smartwatcha i nie chcesz robić ustępstw w stosunku do wzornictwa? To trafiłeś we właściwe miejsce! Seria Skagen Connected obejmuje zarówno smartwatche hybrydowe, jak i te dotykowe, które z pewnością są równie dobrze zrównoważone, jak "zwykłe" męskie zegarki Skagen.