Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Skagen

Skagen Damskie zegarki

Damskie zegarki Skagen to eleganckie i stylowe zegarki dizajnerskie. Zastosowano wysokiej jakości materiały, a o najwyższej jakości wykonania świadczą nawet najdrobniejsze szczegóły. Elegancki wygląd jest gwarancją tego, że damski zegarek Skagen będzie idealny na każdą okazję. Przejrzyj całą kolekcję i wybierz zegarek, który Ci odpowiada.

24 zegarki

Rozszerzona kolekcja damskich zegarków Skagen 

Mamy dużą kolekcję zegarków damskich Skagen. Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest to, że duża część zegarków ma bransolety Milanese. Tego rodzaju paski zegarków dodają elegancji minimalistycznemu wyglądowi zegarków. Kolejna marka zegarków, której duża część kolekcji ma paski Milanese to Cluse.

W kolekcji użyto spokojnych i delikatnych kolorów. Zobaczysz wiele odcieni szarości. Zastosowanie koloru natychmiast przenosi Cię do świata duńskiego pwzornictwa. Zegarki są inspirowane nadmorskim miasteczkiem Skagen w Danii, a projektantom udało się przełożyć spokój i elegancję tego miejsca na projekt.

 

Kup teraz ulubiony damski zegarek Skagen ladies online 

Nie możesz się nasycić designem i elegancją Skagen? Zobacz, który zegarek zwróci Twoją uwagę i zamów go bezpiecznie i szybko za pośrednictwem sklepu internetowego.