Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Seiko zegarki

Seiko Astron zegarki

Zegarek Seiko Astron jest prawdopodobnie najdoskonalszym zegarkiem jaki kiedykolwiek został wyprodukowany przez markę Seiko. Precyzja jest kluczem do Astron. Każdego dnia zegarek łączy się z czterema satelitami za pomocą GPS. Ponadto sam zegarek identyfikuje strefę czasową i ustawia zegarek dokładnie na czas z maksymalnym odchyleniem wynoszącym zaledwie 1 sekundę w ciągu 100 000 lat. Zegarek Astron to nie tylko moc, ale także bardzo piękny zegarek. Jest w rzeczywistości wykończony zgodnie z najwyższymi japońskimi standardami. Ciekawi Cię nasz wybór? Zobacz tutaj kolekcję Mastersintime.pl.

16 zegarki

Astron GPS solarny

Nazwa Seiko Astron jest używana od 1969 roku, kiedy to Seiko wprowadził pierwszy kwarcowy zegarek jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Dziś nazwa Astron wciąż oznacza innowację. Astron to pierwszy zegarek GPS na świecie. Ponadto zegarek ten jest bardzo energooszczędny. Zwykle potrzeba dużo energii, aby połączyć się za pomocą modułu GPS z satelitami krążącymi nad ziemią. Moduł GPS opracowany przez Seiko wykorzystuje jednak bardzo mało energii; zaledwie 20% energii, jakiej potrzebują zwykłe moduły GPS.

Forma podąża za funkcją

Konstrukcja Astron jest niezwykle cienka, pomimo wielu funkcji. Koperta i uchwyty są wygięte na tyle, aby móc wygodnie nosić zegarek na nadgarstku. Ci, którzy zdecydują się na wersję tytanową, będą mieli lekki zegarek. Antena GPS Astron jest również wyjątkowa. Ma kształt pierścienia ukrytego pod ceramiczną ramką zegarka. To nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale zapewnia również optymalny odbiór sygnału GPS. I wreszcie, szafirowe szkiełko Astron jest pokryte specjalną warstwą antyrefleksyjną, dzięki czemu zegarek jest czytelny pod każdym kątem patrzenia.

Kup zegarek Seiko Astron online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru.