Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Seiko

Seiko Alpinist zegarki

Alpinist był pierwszym sportowym zegarkiem Seiko. Został  opracowany w 1959 roku specjalnie dla alpinistów i sportowców uprawiających sporty outdoorowe. Pierwotny charakter Alpinist pozostał niezmieniony, ale projekt z czasem ewoluował w potężny, nowoczesny zegarek sportowy. Reinterpretacja oryginalnego zegarka z 1959 roku to hołd dla zegarka, który położył podwaliny pod obecną kolekcję sportową.

9 zegarki

Wszechstronny zegarek

Seiko Alpinist, zegarek idealny do użytku codziennego, jak i do aktywności outdoorowych. Alpinist został wprowadzony na rynek europejski jako zegarek z limitowanej edycji. Jego projekt został zainspirowany pięknem górskich krajobrazów. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport na dużych wysokościach, czy na poziomie morza, Alpinist jest przydatnym dodatkiem na każdej ręce.