Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Rezerwacja i odbiór

Zarezerwuj i odbierz w Holandii i Belgii

Zarezerwuj i odbierz

Szukasz zegarka, ale chcesz go najpierw zobaczyć, zanim zdecydujesz się go kupić? W Holland Watch Group jest to możliwe.
Zamów interesujące Cię produkty na naszej stronie internetowej i wybierz opcję "odbierz" w dogodnym dla siebie miejscu. Zarezerwujemy te produkty na pięć dni roboczych, abyś mógł je obejrzeć w naszym salonie. Bez żadnego zobowiązania do zakupu.

Paski do zegarków

Szukasz zamiennego paska zegarka na zegarku, albo może po prostu innego niż masz? Możemy pomóc również w tym.

Kiedy mogę odebrać zamówienie?

Produkty zarezerwowane będą zazwyczaj dostarczane do wybranej lokalizacji w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia (jeśli zostało złożone przed godz. 15.00), ale nie dłużej niż 48 godzin w dni robocze. Czasami realizacja Twojego zamówienia może potrwać nieco dłużej, w takim przypadku skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy Cię o opóźnieniu.

Prosimy o przyniesienie potwierdzenia zamówienia do identyfikacji.

Zarezerwuj i odbierz w innym (europejskim) kraju

Rezerwacja i odbiór nie jest aktualnie możliwa poza Holandią i Belgią.