Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Rezerwacja i odbiór

Zarezerwuj i odbierz w Holandii i Belgii

Zarezerwuj i odbierz

Szukasz zegarka, ale chcesz go najpierw zobaczyć, zanim zdecydujesz się go kupić? W Holland Watch Group jest to możliwe.
Zamów interesujące Cię produkty na naszej stronie internetowej i wybierz opcję "odbierz" w dogodnym dla siebie miejscu. Zarezerwujemy te produkty na pięć dni roboczych, abyś mógł je obejrzeć w naszym salonie. Bez żadnego zobowiązania do zakupu.

Paski do zegarków

Szukasz zamiennego paska zegarka na zegarku, albo może po prostu innego niż masz? Możemy pomóc również w tym.

Kiedy mogę odebrać zamówienie?

Produkty zarezerwowane będą zazwyczaj dostarczane do wybranej lokalizacji w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia (jeśli zostało złożone przed godz. 15.00), ale nie dłużej niż 48 godzin w dni robocze. Czasami realizacja Twojego zamówienia może potrwać nieco dłużej, w takim przypadku skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy Cię o opóźnieniu.

Prosimy o przyniesienie potwierdzenia zamówienia do identyfikacji.

Zarezerwuj i odbierz w innym (europejskim) kraju

Rezerwacja i odbiór nie jest aktualnie możliwa poza Holandią i Belgią.