Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Pulsar Solarne zegarki

Pulsar Solar - Zasilany Światłem. Dokładnie tak można opisać te modele Pulsara jednym tchem, działając wyłącznie przy pomocy światła. Ale jak to dokładnie działa.
Jeśli zwrócisz uwagę, że Solar jest tak naprawdę niczym więcej niż rozwinięciem ultra-wydajnego ogniwa słonecznego zdolnego do wytwarzania energii z wszelkiego rodzaju światła, prawdopodobnie spodziewasz się grubego zegarka z ogromną tarczą techniczną. W końcu, jak można dokładnie przetworzyć ogniwo słoneczne w zegarku? Jednak nic nie może być dalsze od prawdy. Energia ze światła jest przechowywana w bardzo małej ładowalnej baterii. Ponieważ jest naprawdę malutka, nie potrzebujesz wcale dużej tarczy zegarka. Ponadto w obecnej generacji zegarków tarcza wygląda zupełnie jak zwyczajna tarcza, a nie jak ogniwa energetyczne. Dodatkowa zaleta: bateria w zegarku solarnym wytrzymuje wiele razy dłużej niż zwykła bateria zegarka. Krótko mówiąc, dzięki zegarkowi Pulsar Solar w swojej kolekcji masz praktycznie łatwy w utrzymaniu zegarek w posiadaniu ze specjalną technologią przyjazną dla środowiska.

1 zegarki

Zegarki Pulsar Solar w wielu wariantach

Zegarki Pulsar Solar są dostępne jako chronografy z metalowym paskiem i czarną, szarą lub niebieską tarczą Charakterystyczne dla tych modeli jest to, że są niesamowicie ponadczasowe i po kilku latach prawdopodobnie nadal będą Ci się spodobać. I jeśli nadal jest tak, że przez jakiś czas zegarek będzie leżał w ciemności, nie stanowi to problemu. W pełni naładowany zegarek solarny będzie rejestrował czas przez co najmniej 2 miesiące. Czy mimo to się zatrzyma? Zegarek Pulsar Solar potrzebuje tylko 8 minut światła, aby znowu zacząć działać. Natychmiast wrócisz na swoje tory.

Kup zegarek Pulsar Solar na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz pomocy? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.