Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Pulsar zegarki

Pulsar zegarki

Pulsar jest częścią Seiko Watch Company. Firma ta uważana za jedną z wiodących marek na świecie była innowacyjna od pierwszego dnia. Zegarki Pulsar mają eleganckie wzornictwo ze sportowym lub klasycznym wyglądem i są dostępne w konkurencyjnych cenach.

Popularne wyszukiwane hasła: Pulsar dla kobiet, Gents Pulsar en Solarne.

Innowacje marki Pulsar

Pierwszy zegarek Pulsar ukazał się w 1972 roku i był to pierwszy elektroniczny cyfrowy zegarek na świecie z wyświetlaczem LED. Miał imponujący wygląd dzięki kopercie z 18-karatowego złota.Kiedy chciałeś odczytać czas, musiałeś nacisnąć przycisk. Ten zegarek miał wtedy wartość około 10 000 EUR. Dzisiejsze zegarki Pulsar są znacznie tańsze; możesz kupić zegarek Pulsar już za około 70 EUR.
Nawet dzisiaj Pulsar wciąż stosuje się do tradycji technologicznego wyrafinowania i specjalnego wzornictwa.

Nasza kolekcja zegarków Pulsar

Zegarki Pulsar mają ponadczasowy wygląd dzięki eleganckiemu wzornictwu. Wszystkie są co najmniej wodoodporne do 3 ATM. Kolekcja składa się z zegarków damskich i męskich zegarków o średnicy od 15 do 50 mm. Niektóre modele są wykonane z tytanu. Oznacza to, że są bardzo lekkie, a komfort ich noszenia jest bardzo wysoki.
Hasło Pulsar "Powiedz to na swój sposób" pokazuje użytkownikowi, że indywidualność jest bardzo ważna. Innymi słowy: pokaż kim jesteś i bądź sobą!

Kup zegarek Pulsar online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i bezpłatny zwrot produktów. Gwarantujemy bezpłatną wysyłkę zamówień powyżej 50 EUR. 

CHcesz być na bieżąco z najnowyszymi informacjami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter.