Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Pulsar zegarki

Pulsar zegarki

Pulsar jest częścią Seiko Watch Company. Firma ta uważana za jedną z wiodących marek na świecie była innowacyjna od pierwszego dnia. Zegarki Pulsar mają eleganckie wzornictwo ze sportowym lub klasycznym wyglądem i są dostępne w konkurencyjnych cenach.

Popularne wyszukiwane hasła: Pulsar dla kobiet, Gents Pulsar en Solarne.

2 zegarki

Innowacje marki Pulsar

Pierwszy zegarek Pulsar ukazał się w 1972 roku i był to pierwszy elektroniczny cyfrowy zegarek na świecie z wyświetlaczem LED. Miał imponujący wygląd dzięki kopercie z 18-karatowego złota.Kiedy chciałeś odczytać czas, musiałeś nacisnąć przycisk. Ten zegarek miał wtedy wartość około 10 000 EUR. Dzisiejsze zegarki Pulsar są znacznie tańsze; możesz kupić zegarek Pulsar już za około 70 EUR.
Nawet dzisiaj Pulsar wciąż stosuje się do tradycji technologicznego wyrafinowania i specjalnego wzornictwa.

Nasza kolekcja zegarków Pulsar

Zegarki Pulsar mają ponadczasowy wygląd dzięki eleganckiemu wzornictwu. Wszystkie są co najmniej wodoodporne do 3 ATM. Kolekcja składa się z zegarków damskich i męskich zegarków o średnicy od 15 do 50 mm. Niektóre modele są wykonane z tytanu. Oznacza to, że są bardzo lekkie, a komfort ich noszenia jest bardzo wysoki.
Hasło Pulsar "Powiedz to na swój sposób" pokazuje użytkownikowi, że indywidualność jest bardzo ważna. Innymi słowy: pokaż kim jesteś i bądź sobą!

Kup zegarek Pulsar online

Kupuj pewnie na Mastersintime.pl. Masz 30 dni na zmianę zdania i bezpłatny zwrot produktów. Gwarantujemy bezpłatną wysyłkę zamówień powyżej 50 EUR. 

CHcesz być na bieżąco z najnowyszymi informacjami dotyczącymi zegarków i atrakcyjnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter.