POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Pasek do zegarka Pulsar jest wykonany z materiału stal nierdzewna i jest zamocowany do zegarka za pomocą… kołki sprężyste. Ten pasek ma szerokość 14 mm i zamyka się za pomocą zapięcie milanese. Ten pasek ma proste mocowanie, co oznacza, że pasuje do.
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Rodzaj materiału | |
| Typ paska | Bransoletka siatkowa (Mediolan) |
| Szerokość uchwytu | 14 mm |
| Szerokość między uchwytami | 14 mm |
| Szerokość paska przy klamerce | 14 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie milanese |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Długość paska na godzinie 12 (mm) | 70 mm |
| Długość paska na godzinie 6 (mm) | 110 mm |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
Kiedy szukałem go po raz pierwszy, nie było go w magazynie, ale został przywrócony. Podobało mi się, że kiedy chciałem przejść do strony mojego modelu zegarka, przedstawiono mi różne opcje pasków, które mogłyby pasować. Ale byłem zadowolony z oryginalnego paska, więc kupiłem ten. Moje zamówienie dotarło szybko i bezpiecznie, bez żadnych problemów.
It was out of stock when I was first looking, but it restocked. I liked that when I want to the page of my watch model, I was presented with different strap options that would suit. But I was happy with the original strap, so I bought this. My order arrived quickly and safely, without issue.
Mam go od około 2 i pół roku. Kilka miesięcy po zakupie stracił czas i został naprawiony w ramach gwarancji. Około 4 miesiące temu pasek z siatki zrobił się z boku i zaczepiał się o ubranie. Bardzo się ucieszyłem, gdy zobaczyłem, że mogę kupić nowy pasek.
I have had it now for about 2 and a half years. It was losing time some months after purchase and was repaired under warranty. The mesh band some how got a chink in it about 4 months ago on the side and was catching on my clothing. I was very happy to see I could purchase a new strap for it.
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.