Zwroty i wymiany

Jak zwrócić produkty w Masters w czasie 30-dniowego czasu zwrotu

Masters in Time dąży do tego, aby Twoje zakupy były udane. Jeśli - z jakiegokolwiek powodu - nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, przyjmujemy zwrot w ciągu 30 dni od dostawy w celu wymiany lub pełnego zwrotu pieniędzy.

 • Odeślij produkty przesyłką poleconą.
 • Załącz Formularz zwrotu do paczki* i zaznacz czy interesuje Cię zwrot pieniędzy czy wymiana produktu.
  Przypominamy, że skorzystanie z naszego formularza zwrotów i/lub usługi zwrotu 30 dni nie ogranicza Twojego prawa do anulowania.

Wymiana

Wyślemy produkt zastępczy tak szybko, jak to możliwe po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Jeśli produkt zostanie wyprzedany, wyślemy pełny zwrot pieniędzy.

Zwrot pieniędzy

 • Masz 30 dni na rezygnację od dnia otrzymania produktu.
 • Zwróć produkt w ciągu 14 dni od anulowania.
 • Jeżeli jest to możliwe, dołącz nienaruszone odpowiednie etykiety.
 • Dołącz gwarancję i instrukcję.
 • Gdy produkt zostanie zwrócony w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, otrzymasz pełną kwotę (z początkowymi kosztami wysyłki) najszybciej jak to możliwe i nie później niż 14 dni (7 dni w Portugalii). Przetworzymy zwrot środków tak szybko, jak to możliwe, po tym, jak zgłosisz, że chcesz zwrócić nam produkt.
 • Jeśli nie otrzymamy przesyłki w ciągu 14 dni od zgłoszenia, zwrot nastąpi w momencie, w którym faktycznie otrzymamy produkt, lub w momencie, w którym przedstawisz nam dowód, że został on wysłany.
 • Zwroty dokonywane są za pomocą tej samej metody płatności, która została wykorzystana do rozliczenia zamówienia. Tak więc: jeśli zapłaciłeś kartą kredytową, zwrócimy kwotę na Twoje konto karty kredytowej.
 • W przypadku, jeśli Holland Watch Group B.V. popełniło błąd przy Twoim zamówieniu, zwrócimy Ci koszty zwrotu.
 • Jeśli produkt, który został nam zwrócony, jest uszkodzony, mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

 

Adres zwrotu

Wszystkie zwroty w internecie i wymiana internetowa na Masters In Time muszą zostać wysłane na poniższy adres:

Holland Watch Group B.V.
Returns Department
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia

 

*Jeśli wolisz, możesz także użyć standardowego formularza anulowania jak określono w części B załącznika 3 do Regulaminu umów konsumenckich.

Bezpłatne dodatki do zamówienia

Jeśli Twoje zamówienie zostało dostarczone z bezpłatnym dodatkiem, nie zapomnij zwrócić także jego. Jeśli go nie zwrócisz, wartość detaliczna zostanie odjęta od Twojej wartości zwrotu/wymiany.

 

Twoje prawo do wycofania się/zwrotu zamówienia

Zgodnie z prawem UE, kupując przez internet, klient otrzymuje 14-dniowy okres na odstąpienie od umowy. Oznacza to, że masz prawo anulować zamówienie z dowolnego powodu w tym okresie. Jeśli kupujesz produkt online, okres odstąpienia od umowy kończy się 14 dni po otrzymaniu przesyłki. Musisz więc zwrócić przedmiot w ciągu 14 dni od dnia anulowania zamówienia.

Jesteś zobowiązany do dbania o towary i możesz być odpowiedzialny za zmniejszenie wartości towarów spowodowane przez ich użycie ponad to, co jest konieczne, aby upewnić się, że działają i są tym, co zamówiłeś.

Zwrot powinien nastąpić w ciągu 14 dni od anulowania, ale firma może czekać, aż ze zwrotem pieniędzy, dopóki otrzyma przesyłki zwrotnej lub potwierdzenia zwrotu.

Aby poinformować nas o chęci skorzystania z przysługującego Ci prawa, możesz wysłać do nas e-mail lub list. Możesz również użyć standardowego europejskiego formularza anulowania.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy/zwrotu

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy obejmują poniższe rodzaje zakupionych przedmiotów:
- produkty, które zostały stworzone przez przedsiębiorcę zgodnie ze specyfikacjami konsumenta lub które mają wyraźnie osobisty charakter i ze względu na to nie mogą zostać zwrócone;
- szybko rozpadające się lub takie, które stają się przestarzałe;
- nienadające się do zwrotu ze względów ochrony zdrowia lub higieny, których pieczęć jest zerwana po dostawie;
- produkty, które po dostawie są nieodwołalnie zmieszane z innymi przedmiotami ze względu na swój charakter;
- nagrania audio i wideo oraz oprogramowanie komputerowe, z których zostało usunięte zabezpieczenie;
- gazety, czasopisma lub czasopisma, z wyjątkiem umowy o regularne dostarczanie takich publikacji (subskrypcji);
- produkty lub usługi, których cena zależy od wahań na rynku finansowym, na które przedsiębiorca nie ma wpływu i które mogą wystąpić w okresie karencji;
- umowy zawarte podczas aukcji publicznej. Przez aukcję publiczną rozumie się metodę sprzedaży, w której produkty, treści cyfrowe i/lub usługi są oferowane przez przedsiębiorcę konsumentowi, który jest osobiście obecny lub ma możliwość osobistego stawienia się na aukcji pod kierownictwem prowadzącego aukcję, w której zwycięski oferent jest zobowiązany do zakupu produktów, treści cyfrowych i / lub usług;