Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Pomarańczowe zegarki

Pomarańczowe zegarki

Jeśli odważysz się nosić wyrazisty kolor, pomarańczowy zegarek będzie dla Ciebie. Pomarańczowy to kolor sygnałowy, który dodaje zegarkowi przyciągających wzrok akcentów. Kolor pomarańczowy jest również często używany na tarczach zegarków nurkowych ze względu na dobrą czytelność w wodzie. Chcesz po prostu pomarańczowy akcent na specjalną okazję? Zegarek z pomarańczowym paskiem zrobi odpowiednie wrażenie!

70 zegarki

Kolor pomarańczowy

Słowo "pomarańczowy" pochodzi od nazwy owocu - pomarańczy, wywodzącej się ze słowa w Saskrycie - naranga. Pomarańczowy to ciepły kolor symbolizujący jesień i odpoczynek w kulturze Zachodu. W Azji pomarańczowy to symbol buddyzmu i hinduizmu. W Holandii z kolei to kolor rodziny królewskiej - Domu Orange-Nassau - oraz narodowej drużyny piłki nożnej

Marki pomarańczowych zegarków

Pomarańczowy nie jest kolorem dnia codziennego i dlatego w kolekcjach marek nie znajdziesz wielu całkowicie pomarańczowych zegarków. Pomarańcz jest najczęściej używany jako kolor dodatkowy.

Praktyczne zastosowanie pomarańczowego

Ponieważ kolor pomarańczowy jest kolorem alarmowym, często stosuje się go do ramki, wskazówek i tarcz zegarków do nurkowania i innych zegarków narzędziowych, takich jak seria Tissot T-Touch.


Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie pomarańczowe zegarki z naszego asortymentu. Możesz sortować według ceny, ale także szukać swojej ulubionej marki. Chcesz kupić zegarek w innych kolorach, np.czerwonym lub zielonym? Możesz je znaleźć w menu kategorii.

Kup pomarańczowy zegarek online; z szybką wysyłką

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.