Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Informacja dot. płatności

Masters In Time akceptuje American Express, MasterCard i Visa. Inne dostępne metody płatności różnią się w zależności od kraju,

Karta kredytowa

Przyjmujemy płatności takimi kartami kredytowymi: Visa, MasterCard i American Express. Nasza firma realizująca płatności - Global Collect - używa najlepszego oprogramowania, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Global Collect sprawdza Twoje dane w banku w czasie rzeczywistym i od razu po sprawdzeniu autoryzuje przelew. Global Collect jest jedyną stroną mającą dostęp do danych kart. Zamówienia opłacone w ten sposób są wysyłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Przelewy bankowe

Możesz zapłacić przelewem bankowym. Global Collect ma konta bankowe na całym świecie, co umożliwia płatność za zakupy z Twojego kraju. Wyślemy paczkę jak tylko Global Collect potwierdzi płatność. Zatrzymujemy przesyłki przez okres 8 dni roboczych przy płatności przelewem. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy pieniędzy anulujemy zamówienie i zwrócimy produkty do magazynu.

iDeal (tylko klienci z Holandii)

iDeal to najprostszy sposób płatności dla klientów z Holandii. Za pomocą iDeal płacisz przez własne konto bankowe. Transakcja jest bezpiecznie przeprowadzana w banku. Po dokonaniu przelewu ważne abyś wrócił na naszą stronę, żeby skrypt mógł zakończyć zamówienie. Zamówienia opłacone w ten sposób są wysyłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Gotówka

Jeśli mieszkasz w Holandii lub Belgii możesz przyjść do nas do sklepu, aby odebrać swoje zamówienie i zapłacić gotówką lub kartą. W ten sposób unikniesz kosztów wysyłki.

PayPal

PayPal to metoda płatności online pozwalająca opłacić zamówienie szybko i łatwo bez udzielania jakichkolwiek informacji finansowych przy każdym zakupie. Nie potrzebujesz do tego karty kredytowej. Odwiedź PayPal, aby dowiedzieć się jak skorzystać z tej metody płatności.

Centrum Kontaktu Z Klientami

Kontakt

Godziny:
Poniedziałek - Piątek, 9:00 - 17:30 (CET) 9:00 - 17:00 soboty, zamknięte w niedziele i święta narodowe Holandii.

Satysfakcja gwarantowana w 100%. Wszystkie zamówione produkty mogą być zwrócone do mastersintime.com w ciągu 30 dni od daty otrzymania - zwracamy pełną kwotę, jeśli jesteś niezadowolony. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania. Szczegółowe instrukcje: Zwroty i Wymiany.

Aby Skontaktować Się Z Nami Telefonicznie

Telefon: 31(0)85 4892012
Fax: 31 (0)10-2330692

Śledzenie Przesyłki

Strona Śledzenia Przesyłki

Siedziba Główna

Masters in Time
Willebrordusstraat 16
3037 TR Rotterdam
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google

Nasze Sklepy

Horloge.nl by Levens - Breda
Nieuwe Ginnekenstraat 4
4811 NR Breda
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google

Rotterdam
Willebrordusstraat 14
3037 TR Rotterdam
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google
Także miejsce odbioru zegarków Swatch

Proszę zanotować:
Dział obsługi Klienta Masters in Time znajduje się w naszej siedzibie głównej w Rotterdamie (Holandia). Wykwalifikowany zespół ludzi jest gotowy do odpowiedzi na Twoje pytania przez formularz kontaktowy, e-mail, czy nawet telefon. Możesz również skontaktować się z nami na Facebooku.