Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Informacja dot. płatności

Masters In Time akceptuje American Express, MasterCard i Visa. Inne dostępne metody płatności różnią się w zależności od kraju,

Karta kredytowa

Przyjmujemy płatności takimi kartami kredytowymi: Visa, MasterCard i American Express. Nasza firma realizująca płatności - Global Collect - używa najlepszego oprogramowania, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Global Collect sprawdza Twoje dane w banku w czasie rzeczywistym i od razu po sprawdzeniu autoryzuje przelew. Global Collect jest jedyną stroną mającą dostęp do danych kart. Zamówienia opłacone w ten sposób są wysyłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Przelewy bankowe

Możesz zapłacić przelewem bankowym. Global Collect ma konta bankowe na całym świecie, co umożliwia płatność za zakupy z Twojego kraju. Wyślemy paczkę jak tylko Global Collect potwierdzi płatność. Zatrzymujemy przesyłki przez okres 8 dni roboczych przy płatności przelewem. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy pieniędzy anulujemy zamówienie i zwrócimy produkty do magazynu.

iDeal (tylko klienci z Holandii)

iDeal to najprostszy sposób płatności dla klientów z Holandii. Za pomocą iDeal płacisz przez własne konto bankowe. Transakcja jest bezpiecznie przeprowadzana w banku. Po dokonaniu przelewu ważne abyś wrócił na naszą stronę, żeby skrypt mógł zakończyć zamówienie. Zamówienia opłacone w ten sposób są wysyłane w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Gotówka

Jeśli mieszkasz w Holandii lub Belgii możesz przyjść do nas do sklepu, aby odebrać swoje zamówienie i zapłacić gotówką lub kartą. W ten sposób unikniesz kosztów wysyłki.

PayPal

PayPal to metoda płatności online pozwalająca opłacić zamówienie szybko i łatwo bez udzielania jakichkolwiek informacji finansowych przy każdym zakupie. Nie potrzebujesz do tego karty kredytowej. Odwiedź PayPal, aby dowiedzieć się jak skorzystać z tej metody płatności.

Centrum Kontaktu Z Klientami

Kontakt

Godziny:
Poniedziałek - Piątek, 9:00 - 17:30 (CET) 9:00 - 17:00 soboty, zamknięte w niedziele i święta narodowe Holandii.

Satysfakcja gwarantowana w 100%. Wszystkie zamówione produkty mogą być zwrócone do mastersintime.com w ciągu 30 dni od daty otrzymania - zwracamy pełną kwotę, jeśli jesteś niezadowolony. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania. Szczegółowe instrukcje: Zwroty i Wymiany.

Aby Skontaktować Się Z Nami Telefonicznie

Telefon: 31(0)85 4892012
Fax: 31 (0)10-2330692

Śledzenie Przesyłki

Strona Śledzenia Przesyłki

Siedziba Główna

Masters in Time
Willebrordusstraat 16
3037 TR Rotterdam
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google

Nasze Sklepy

Horloge.nl by Levens - Breda
Nieuwe Ginnekenstraat 4
4811 NR Breda
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google

Rotterdam
Willebrordusstraat 14
3037 TR Rotterdam
Holandia
Uzyskaj wskazówki Google
Także miejsce odbioru zegarków Swatch

Proszę zanotować:
Dział obsługi Klienta Masters in Time znajduje się w naszej siedzibie głównej w Rotterdamie (Holandia). Wykwalifikowany zespół ludzi jest gotowy do odpowiedzi na Twoje pytania przez formularz kontaktowy, e-mail, czy nawet telefon. Możesz również skontaktować się z nami na Facebooku.