Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Sports watch bands

Sports watch bands

Kiedy jesteś zapalonym sportowcem lub sportsmenką, zegarek sportowy może być Twoim ulubionym kumplem podczas dobrego treningu. W ten sposób możesz śledzić wszystkie swoje wyniki, w tym liczbę spalonych kalorii i liczbę przejechanych kilometrów. Przesada? Oczywiście możesz też nosić "normalny'' zegarek podczas ćwiczeń, aby zobaczyć, która jest godzina.
Jednak z powodu tak intensywnego użytkowania zegarka może się zdarzyć, że na dłuższą metę będzie trzeba go wymienić. Albo gdy zależy Ci, żeby dostroić zegarek do Twojego fantastycznego stroju sportowego. Niezależnie od powodu, w dzisiejszych czasach, bardzo łatwo jest zmienić pasek zegarka na nowy w mgnieniu oka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie paski do zegarków odpowiednie do uprawiania sportu, takich marek jak Fossil, Ice-Watch i Tommy Hilfiger. Najważniejszy jest rodzaj materiału. Ze względu na styczność z dużą ilość potu warto wybrać silikonowy lub gumowy pasek do zegarka.

3364 paski do zegarków

Pasek zegarka idealny gdy uprawiasz sport

Który pasek idealnie pasuje do Twojego zegarka i możesz w nim z radością uprawiać sport? W tym przypadku bardzo ważna jest szerokość paska. Jest to odległość między uchwytami mocującymi - innymi słowy odległość w miejscu połączenia paska z kopertą zegarka. Może to być na przykład 18 lub 22 mm. Należy jednak pamiętać o różnicy między paskiem uniwersalnym a paskiem przeznaczonym dla konkretnego modelu zegarka.

Już Ci się kręci w głowie? Nie panikuj, pomożemy. Postępuj zgodnie z instrukcją w naszej wyszukiwarce pasków a bardzo łatwo znajdziesz swój idealny pasek do zegarka. Obawiasz się, że wymiana paska Cię przerośnie? Na tej stronie, przeprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

Kup sportowy pasek do zegarka online na Mastersintime.pl

Na Mastersintime.pl znajdziesz tylko w 100% oryginalne markowe paski do zegarków. Nie tylko najnowsze, ale też i starsze modele. Tak szeroka ofertabpasków gwarantuje, że znajdziesz idealny pasek pasujący do Twojego zegarka i Twoich potrzeb.