Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

paski do zegarków Mondaine

Oryginalne wymienne paski zegarków Mondaine

Sprawdź numer modelu na tyle koperty swojego zegarka. Znajdź numer modelu korzystając z pola wyszukiwarki poniżej:

Proszę zaznaczyć, że nie jesteś robotem, zaznaczając pole poniżej przycisku wyszukiwania. Niestety, coś poszło nie tak podczas identyfikacji zegarka. i spróbuj ponownie.

Lub
Znajdź swój pasek do zegarka

Spójrz na tył koperty swojego zegarka i zobacz czy znajdziesz kod koperty

Na zdjęciu możesz zobaczyć, gdzie powinieneś znaleźć kod koperty. Polecamy tę metodę wyszukiwania paska do zegarka, ponieważ daje najbardziej wiarygodne wyniki

Wpisz kod koperty w polu poniżej

Lub

Niestety wyszukiwanie pasków nie dało żadnych wyników dla pasków do zegarków bez prostego mocowania. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby znaleźć odpowiedni pasek do zegarka. Wyślij e-mailem zdjęcie przodu i tyłu koperty

Dział Obsługi Klienta

Unfortunately our strap search couldn't find any results. Please contact our Customer Service to find the right watch strap. E-mail a picture of the front and back of your watch, so that we can help you further with finding the right watch strap.

Dział Obsługi Klienta

Odpowiedziałeś na wszystkie pytania! Przejdź dalej, aby zobaczyć, które paski pasują do Twojego zegarka

paski do zegarków Mondaine
paski do zegarków Mondaine

Możesz zrobić ostre zdjęcie tylnej strony koperty zegarka. Możesz wtedy powiększyć fragment zdjęcia i odczytać kod.

Zastępcze paski do zegarków Mondaine są dostępne w szerokim wyborze kolorów dla każdej z rodzin. Jako oficjalny sprzedawca marki, z dumą oferujemy kompletny katalog pasków do zegarków Mondaine. Aby znaleźć pasek najlepiej pasujący do Twojego zegarka, poszukaj numeru modelu zegarka z tyłu koperty i wpisz go w polu wyszukiwania. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego paska lub bransolety do zegarka, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

103 paski do zegarków

Paski do zegarków Mondaine neutralne pod względem emisji CO2

Grupa Mondaine jest jedną z niewielu marek zegarków na świecie, które są w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. W trakcie poszukiwań alternatywy dla skóry zwierzęcej do produkcji pasków do zegarków, wyróżniono jeden materiał ze względu na jakość: skórkę z winogron. Aby móc z niej skorzystać w produkcji, Mondaine nawiązała współpracę z VEGEA™ – włoską firmą specjalizującą się w przekształcaniu odpadów poprodukcyjnych w roślinną alternatywę dla skóry. Wysokiej jakości mieszanka winogronowa stanowi cenny upcykling bez wzrostu ceny i może być uważana za jedną z roślinnych alternatyw przyszłości dla prawdziwej skóry.
Kolekcje Mondaine Classic i evo2 są już dostępne w skórze winogronowej.