Paski Daniel Wellington

Paski Daniel Wellington

Paski do zegarków Daniel Wellington można łatwo zmieniać, dzięki czemu zmiana wyglądu zegarka jest bardzo atrakcyjna. Najbardziej znane są paski NATO w paski, ale można też wybrać skórzany pasek Daniel Wellington. Można również dopasować kolor klamry do zegarka, ponieważ paski są dostępne z klamrami w kolorze srebrnym, złotym i różowego złota oraz w różnych szerokościach, takich jak 18 mm i 20 mm.

6 Paski
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Kolor paska
Type Band
Szerokość uchwytu
Cena
Rodzaj zapięcia
Kolor zapięcia zatrzaskowego
Powrót Filtr
 

Jak znaleźć odpowiedni pasek do Twojego zegarka

Możesz oczywiście przejrzeć naszą kolekcję i wyszukać pasek o tej samej nazwie co zegarek. Ale dobrą cechą marki Daniel Wellington jest to, że zegarki są produkowane tylko w kilku rozmiarach i dlatego wiele pasków pasuje do różnych modeli zegarków. Jeśli  tylko znasz szerokość paska do zegarka, możesz właściwie przymocować do zegarka wszystkie pozostałe paski Daniel Wellington o tej samej szerokości. W ten sposób możesz błyskawicznie zmienić wygląd swojego zegarka.

 

Kup pasek Daniel Wellington online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.