Paski Daniel Wellington

Paski Daniel Wellington

Paski do zegarków Daniel Wellington można łatwo zmieniać, dzięki czemu zmiana wyglądu zegarka jest bardzo atrakcyjna. Najbardziej znane są paski NATO w paski, ale można też wybrać skórzany pasek Daniel Wellington. Można również dopasować kolor klamry do zegarka, ponieważ paski są dostępne z klamrami w kolorze srebrnym, złotym i różowego złota oraz w różnych szerokościach, takich jak 18 mm i 20 mm.

0 Paski
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Jak znaleźć odpowiedni pasek do Twojego zegarka

Możesz oczywiście przejrzeć naszą kolekcję i wyszukać pasek o tej samej nazwie co zegarek. Ale dobrą cechą marki Daniel Wellington jest to, że zegarki są produkowane tylko w kilku rozmiarach i dlatego wiele pasków pasuje do różnych modeli zegarków. Jeśli  tylko znasz szerokość paska do zegarka, możesz właściwie przymocować do zegarka wszystkie pozostałe paski Daniel Wellington o tej samej szerokości. W ten sposób możesz błyskawicznie zmienić wygląd swojego zegarka.

 

Kup pasek Daniel Wellington online; szybka dostawa

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.