Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Olympic Damskie zegarki

Olympic to prawdziwie rodzinna firma, która w ostatnich latach stała się jedną z najbardziej znanych marek holenderskiej branży zegarków. Oprócz zegarków męskich marka oferuje również bogatą kolekcję zegarków damskich, które zawsze wpisują się w aktualny wizerunek mody i gdzie kluczem jest elegancja. Czy to w postaci zegarka sportowego, czy analogowego - damskie zegarki olimpijskie pozostają wierne filozofii. Ponadto marka znana jest z dobrego stosunku jakości do ceny, dzięki czemu możesz łatwo poszerzyć swoją kolekcję, a tym samym idealnie dopasować Twój damski zegarek Olympic do każdego stroju.

39 zegarki

Kupowanie damskiego zegarka Olympic

Jeśli szukasz eleganckiego zegarka damskiego, Olympic jest właściwym wyborem dla Ciebie. Marka ma w kolekcji głównie zegarki damskie o nieco mniejszej średnicy koperty, dzięki czemu zegarek jest już o wiele bardziej uroczy. Dodatkowo Olympic posiada w kolekcji modele damskie z kopertą okrągłą lub kwadratową. Jeśli chodzi o paski do zegarków, jedną z opcji jest złoty lub srebrny pasek metalowy, ale możliwy jest również pasek plastikowy. Ten ostatni typ paska jest głównie widoczny w zegarkach sportowych. Nie musisz też martwić się o wodoodporność, ponieważ duża liczba zegarków Olympic dla kobiet jest wodoodporna do 10 barów.

Kup damski zegarek Olympic online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.