Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Jeśli Twoja płatność została odrzucona

Odmowa płatności

Niestety oszustwa kartami kredytowymi nadal stanowią poważny problem dla sklepów internetowych. HWG jest odpowiedzialny za zapobieganie nieuczciwym zamówieniom. Nasz dostawca usług płatniczych (PSP) ma prawo do uzyskania informacji z Twojego banku, jeśli adres na karcie nie jest zgodny z adresem dostawy. Mamy również prawo do anulowania zamówień lub odmowy płatności bez podawania przyczyn.
Zgłaszamy wszystkie (usiłowane) oszustwa związane z kartami kredytowymi do firmy wydającej karty kredytowe.
Jeśli twoja płatność została niesprawiedliwie odrzucona, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Błąd procesu realizacji transakcji

Jeśli proces realizacji transakcji nie powiódł się na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.
 Płatność nie powiodła się

Jeśli proces płatności nie powiódł się w Twoim banku, firmie obsługującej karty kredytowe, PayPal itp. skontaktuj się z nimi bezpośrednio.