Nixon

Nixon Time Teller zegarki

Nixon Time Teller to klasyczny zegarek z kolekcji Nixon. Stylowy, o doskonałej jakości wykończenia. Ze względu na minimalistyczny design, Time Teller ma luksusowy wygląd i pasuje do każdego stylu ubioru. Oczywiście, Timer Teller to wodoodporność do10 ATM, ponieważ wymaga tego DNA surferów marki Nixon.
0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Nixon Time Teller dla każdego

Zegarki Time Teller są dostępne w dwóch średnicach: 37 mm i 31 mm. Oznacza to, że te zegarki są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. 31 mm jest może trochę za małe dla mężczyzny, ale kobiety mogą swobodnie nosić zegarek o średnicy 37 mm. Jedno jest pewne - elegancki, minimalistyczny design pasuje do każdego! Wybierz kolor, który Ci odpowiada. Srebro, złoto i różowe złoto lub śmiała kombinacja kolorów, jak złoty zegarek z niebieską tarczą.

 

Kup zegarek Nixon Time Teller online; szybka dostawa!

Złóż zamówienie teraz, a my dostarczymy paczkę, kiedy tylko wybierzesz. Możesz również odebrać zegarek w wybranym przez siebie punkcie odbioru lub odebrać w jednym z naszych sklepów. Czy chciałbyś później zapłacić? Można to zrobić za pomocą usługi AfterPay.