Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
MVMT zegarki

Mvmt Damskie zegarki

Marka MVMT oznacza słowo „ruch”, w ramach którego projektanci tej marki chcieli zbudzić świat przystępnymi, ale innowacyjnymi i jakościowymi zegarkami. Cechą charakterystyczną marki są funkcjonalne i minimalistyczne modele, często nieco odważniejsze od standardowych zegarków, które można spotkać na rynku. Dotyczy to również zegarków damskich MVMT. Na przykład niektóre damskie zegarki mają nieco bardziej wyjątkowy pasek lub tarczę, ale niełatwo się nimi znudzić. W ten sposób posiadasz zarówno subtelny przyciągający wzrok zegarek, jak i damski zegarek MVMT, którym będziesz się cieszyć przez lata.

1 zegarki

Funkcjonalne i minimalistyczne damskie zegarki MVMT 

Jeśli zakochałaś się w damskim zegarku MVMT, często możesz wybierać między modelem w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym. Chcesz mieć tarczę w tym samym kolorze co pasek, czy powinien być jakiś kontrast? Bez względu na to, jaki kolor lub model wybierzesz, dokonanie złego wyboru jest prawie niemożliwe. A jeśli później chcesz mieć inny kolor damskiego zegarka MVMT, przystępna cena sprawia, że w każdej chwili możesz to osiągnąć. Dodatkowa zaleta: ponieważ w kolekcji znajdują się również modele unisex, możesz nawet podzielić się zegarkiem ze swoim chłopakiem. Rozszerzanie kolekcji zegarków nigdy nie było tak łatwe.

Kup damski zegarek MVMT online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.