nagłówek zegarki marki

Smartwatche Michael Kors Access

Kiedy myślisz o smartwatchu, prawdopodobnie myślisz o topornym zegarku, noszonym głównie przez mężczyzn. Nic nie może być dalsze od prawdy, czego dowodzą smartwatche Michael Kors - technologia i styl są łączone przez projektanta w kobiecy smartwatch o ponadczasowym designie i wielu zaawansowanych funkcjach. Po podłączeniu smartwatcha do smartfona za pomocą Bluetooth możesz monitorować tętno i otrzymywać aktualizacje. Możesz także spersonalizować ekran dotykowy jako dodatkową opcję. Dodaj do tego mniejszy ekran, cienkość koperty i mniejszą średnicę, a masz smartwatch Michael Kors idealny dla pań.
Damski Meski
7 produktuów
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Cena
Kolor zegarka
Czas
Łączność
Powiadomienia
GPS
Zdrowie/Fitness
Running
Swimming
Outdoor
Media
Różnorodne funkcje
Powrót Filtr
 

Dopasuj do swoich upodobań

Damskie smartwatche Michael Kors dla kobiet są dostępne z metalowym, gumowym lub skórzanym paskiem. Są też bardzo łatwe do wymiany. Na przykład, masz srebrny lub złoty metalowy pasek, ale czy chciałbyś ćwiczyć w swoim zegarku? Wtedy rozsądnie będzie zmienić metalowy pasekę na czarny gumowy. W ten sposób zegarek pozostanie piękny, a Ty będziesz mógł spokojnie kontorolować swoje postępy.

Kup smartwatch na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.