Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Smartwatche Michael Kors Access

Kiedy myślisz o smartwatchu, prawdopodobnie myślisz o topornym zegarku, noszonym głównie przez mężczyzn. Nic nie może być dalsze od prawdy, czego dowodzą smartwatche Michael Kors - technologia i styl są łączone przez projektanta w kobiecy smartwatch o ponadczasowym designie i wielu zaawansowanych funkcjach. Po podłączeniu smartwatcha do smartfona za pomocą Bluetooth możesz monitorować tętno i otrzymywać aktualizacje. Możesz także spersonalizować ekran dotykowy jako dodatkową opcję. Dodaj do tego mniejszy ekran, cienkość koperty i mniejszą średnicę, a masz smartwatch Michael Kors idealny dla pań.

11 zegarki

Dopasuj do swoich upodobań

Damskie smartwatche Michael Kors dla kobiet są dostępne z metalowym, gumowym lub skórzanym paskiem. Są też bardzo łatwe do wymiany. Na przykład, masz srebrny lub złoty metalowy pasek, ale czy chciałbyś ćwiczyć w swoim zegarku? Wtedy rozsądnie będzie zmienić metalowy pasekę na czarny gumowy. W ten sposób zegarek pozostanie piękny, a Ty będziesz mógł spokojnie kontorolować swoje postępy.

Kup smartwatch na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie najważniejsza jest obsługa i wiedza ekspercka. Potrzebujesz porady? Nasz dział obsługi klienta czeka na Twój telefon lub mail.