Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
nagłówek zegarki marki

Michael Kors watches ladies silver

Srebrny damski zegarek Michael Kors można opisać w kilku słowach -  luksus, styl i biznesowy wygląd. Wykonane ze stali chirurgicznej i rozpoznawalne dzięki specjalnym akcentom - niektóre srebrne zegarki dla kobiet są wysadzane kryształkami - znajdzie się odpowiedni srebrny zegarek Michael Kors dla każdej kobiety. Oprócz tego, że marka oznacza piękny design, uwzględnia również najnowsze osiągnięcia techniczne. Tak więc, Michael Kors ma również srebrne smartwatche w kolekcji. Po podłączeniu smartwatcha do telefonu możesz łatwo śledzić liczbę wykonanych kroków.

Twój idealny srebrny damski zegarek Michael Kors 

Srebrny damski zegarek nie musi oznaczać, że cały zegarek jest srebrny. Michael Kors ma również w swojej kolekcji zegarki ze srebrną kopertą i skórzanym paskiem. A może damski zegarek ze srebrnym paskiem i kopertą, ale z białą tarczą? Niezależnie od tego, czy lubisz przyciągające wzrok czy subtelne, srebrne zegarki, są dostępne w nieskończonej liczbie wariantów, więc jest duża szansa, że jest dla Ciebie idealny zegarek.

Kup srebrny damski zegarek Michael Kors na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.